Witam
mam problem, wpadł mi kolczyk do szparki nawiewu na podszybiu od strony pasażera. Na początku było go widać, jak chciałem go wyciągnąć, ale podczas prób musiał gdzieś dalej wejść bo już nie ma go w zasięgu wzroku.
Znacie jakiś sposób na wydostanie go? Czy da się dostać jakość do przewodów wentylacyjnych?
Próbowałem odkurzaczem, ale bezskutecznie:/ Jest możliwość, że wpadał gdzieś dalej?
Proszę o pomoc.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Wpadł kolczyk do nawiewu no podszybiu
Re: Wpadł kolczyk do nawiewu no podszybiu
wg. mnie jedyne rozwiązanie to demontaż konsoli....
pomogę jak skończy mi się aktualizować
| przemo_89 napisał/a: |
| Witam
mam problem, wpadł mi kolczyk do szparki nawiewu na podszybiu od strony pasażera. Na początku było go widać, jak chciałem go wyciągnąć, ale podczas prób musiał gdzieś dalej wejść bo już nie ma go w zasięgu wzroku. Znacie jakiś sposób na wydostanie go? Czy da się dostać jakość do przewodów wentylacyjnych? Próbowałem odkurzaczem, ale bezskutecznie:/ Jest możliwość, że wpadał gdzieś dalej? Proszę o pomoc. |
Jeździłeś od czasu kiedy Ci wleciał? Jeśli nie uciekł Ci za daleko to spróbuj auto postawić mocno pod kontem żeby nie wpadał dalej i wtedy będzie Ci troszkę łatwiej manipulować pęsetą. Taka moja rada przed demontażem
PS To argument dla dziewczyny że złote i srebrne to dziadostwo bo magnes nie chwyta
PS To argument dla dziewczyny że złote i srebrne to dziadostwo bo magnes nie chwyta
Dzięki za rady. No właśnie próbowałem się rozpędzać i ostro hamować, żeby bardziej podsunął się do kratki, spróbuję również z górką.
Najgorsze jest to, że nie wiem jak ten przewód wentylacyjny wygląda. Czy tam jest środku jakaś kratka, czy on leci w dół czy rozchodzi się na boki. Są dostępne gdzieś 'mapy' rozmieszczenia nawiewów wentylacyjnych? Próbowałem na google, ale nie widziałem nic.
Najgorsze jest to, że nie wiem jak ten przewód wentylacyjny wygląda. Czy tam jest środku jakaś kratka, czy on leci w dół czy rozchodzi się na boki. Są dostępne gdzieś 'mapy' rozmieszczenia nawiewów wentylacyjnych? Próbowałem na google, ale nie widziałem nic.
Ciekawe jak etka? Ma ktoś etkę i mógł by Koledze pomóc?
| Audi202 napisał/a: |
| Ciekawe jak etka? Ma ktoś etkę i mógł by Koledze pomóc? |
http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 wejdź w CarProg2 po lewej stronie, wybierz samochód i masz schematy może coś dla siebie znajdziesz
Dzięki za pomoc, ale niestety cały czas walczę...
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych