Klimatyzacja » Wpadł kolczyk do nawiewu no podszybiu
Odpowiedz do tematu
 Wpadł kolczyk do nawiewu no podszybiu
Witam
mam problem, wpadł mi kolczyk do szparki nawiewu na podszybiu od strony pasażera. Na początku było go widać, jak chciałem go wyciągnąć, ale podczas prób musiał gdzieś dalej wejść bo już nie ma go w zasięgu wzroku.
Znacie jakiś sposób na wydostanie go? Czy da się dostać jakość do przewodów wentylacyjnych?
Próbowałem odkurzaczem, ale bezskutecznie:/ Jest możliwość, że wpadał gdzieś dalej?

Proszę o pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wpadł kolczyk do nawiewu no podszybiu
przemo_89 napisał/a:
Witam
mam problem, wpadł mi kolczyk do szparki nawiewu na podszybiu od strony pasażera. Na początku było go widać, jak chciałem go wyciągnąć, ale podczas prób musiał gdzieś dalej wejść bo już nie ma go w zasięgu wzroku.
Znacie jakiś sposób na wydostanie go? Czy da się dostać jakość do przewodów wentylacyjnych?
Próbowałem odkurzaczem, ale bezskutecznie:/ Jest możliwość, że wpadał gdzieś dalej?

Proszę o pomoc.
wg. mnie jedyne rozwiązanie to demontaż konsoli....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeździłeś od czasu kiedy Ci wleciał? Jeśli nie uciekł Ci za daleko to spróbuj auto postawić mocno pod kontem żeby nie wpadał dalej i wtedy będzie Ci troszkę łatwiej manipulować pęsetą. Taka moja rada przed demontażem :(

PS To argument dla dziewczyny że złote i srebrne to dziadostwo bo magnes nie chwyta :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za rady. No właśnie próbowałem się rozpędzać i ostro hamować, żeby bardziej podsunął się do kratki, spróbuję również z górką.
Najgorsze jest to, że nie wiem jak ten przewód wentylacyjny wygląda. Czy tam jest środku jakaś kratka, czy on leci w dół czy rozchodzi się na boki. Są dostępne gdzieś 'mapy' rozmieszczenia nawiewów wentylacyjnych? Próbowałem na google, ale nie widziałem nic.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ciekawe jak etka? Ma ktoś etkę i mógł by Koledze pomóc?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
Ciekawe jak etka? Ma ktoś etkę i mógł by Koledze pomóc?
pomogę jak skończy mi się aktualizować

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 wejdź w CarProg2 po lewej stronie, wybierz samochód i masz schematy może coś dla siebie znajdziesz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za pomoc, ale niestety cały czas walczę...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Klimatyzacja 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa