Audi A6/S6 » Witam chce kupic s6
Odpowiedz do tematu
 
może chodzi o pieniądze albo zna to auto ... :-/

[ Dodano: Sro 25 Lis, 2009 22:08 ]
roger110 napisał/a:
Nie widzicie spasowania szczelin ,między lewym błotnikiem , a maską ?



ale "dzidowanie"to "dziurowanie" więc nie "rusza szczelin"... :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ślepy by to zobaczył :shock: Jeżeli przód nie jest spasowany, to chyba normalne, że dzida była. No chyba, że ktoś chciał przerobić ją na Peugeota 207 - czy jakoś tak. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ślepy by to zobaczył
:oops: :oops: :oops: chyba musze zacząć pobierać od Ciebie jakieś lekcje :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
dzida była



a ja myślałem ,że mówisz o " dziurowaniu " ... :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mafia polsko-rusko-turecka klepała
no i tak wyszło :-D
a tak serio, to rzeczywiście widać /nie/spasowanie maski z nadkolem :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
mafia polsko-rusko-turecka klepała
no i tak wyszło :-D
a tak serio, to rzeczywiście widać /nie/spasowanie maski z nadkolem :-D
dołujecie mnie coraz bardziej... teraz po dokładnym przyglądnięciu przyczaiłem :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Diabeł tkwi w szczegółach. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TMJ napisał/a:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie

Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
TMJ napisał/a:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie

Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała. :wysmiewacz:
z racji tego ,że to eSa to zegary nie powinny być białe? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
TMJ napisał/a:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie

Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała. :wysmiewacz:
z racji tego ,że to eSa to zegary nie powinny b :-P yć białe? :roll:

ESa C5 ma szare blaty i białe wskazówki. Też piknie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej
Przecież to jest wielofunkcyjna ...........ma regulację w dwóch płaszczyznach :wysmiewacz: :brawo:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej
Przecież to jest wielofunkcyjna ...........ma regulację w dwóch płaszczyznach :wysmiewacz: :brawo:

Oczywiście na standardzie. :-P Tzw uniwersalna dla krótko i długo rękich i ze skrzywieniem kręgosłupa. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam
Jako ,że Ja również poszukuję eSki ,dołącze się do tematu, zna może ktoś ten samochód?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=824693497

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fajna fura, ale jak ktoś próbuje sprzedać auto od 01,09,09 to coś tu nie gra.
Na bank nie jest to okazja.
/cytat/
ale to tylko moje skromne zdanie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa