może chodzi o pieniądze albo zna to auto ...
[ Dodano: Sro 25 Lis, 2009 22:08 ]
| roger110 napisał/a: |
| Nie widzicie spasowania szczelin ,między lewym błotnikiem , a maską ? |
ale "dzidowanie"to "dziurowanie" więc nie "rusza szczelin"...
Ślepy by to zobaczył

Jeżeli przód nie jest spasowany, to chyba normalne, że dzida była. No chyba, że ktoś chciał przerobić ją na Peugeota 207 - czy jakoś tak.
| Adi202 napisał/a: |
| Ślepy by to zobaczył |
chyba musze zacząć pobierać od Ciebie jakieś lekcje
| Adi202 napisał/a: |
| dzida była |
a ja myślałem ,że mówisz o " dziurowaniu " ...
mafia polsko-rusko-turecka klepała
no i tak wyszło
a tak serio, to rzeczywiście widać /nie/spasowanie maski z nadkolem
| rafi a4 napisał/a: |
mafia polsko-rusko-turecka klepała
no i tak wyszło
a tak serio, to rzeczywiście widać /nie/spasowanie maski z nadkolem |
dołujecie mnie coraz bardziej... teraz po dokładnym przyglądnięciu przyczaiłem
Diabeł tkwi w szczegółach.
| TMJ napisał/a: |
| http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie |
Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała.
| Adi202 napisał/a: |
| TMJ napisał/a: | | http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie |
Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała. |
z racji tego ,że to eSa to zegary nie powinny być białe?
| Pasiak napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | | TMJ napisał/a: | | http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10228691 zobaczcie to jak mozecie |
Jakoś nie mam zdania na ten temat. Fotki są tragiczne, ale wyposażona w standardzie - prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej. Ta na foto obok takiej nawet nie leżała. | z racji tego ,że to eSa to zegary nie powinny b yć białe? |
ESa C5 ma szare blaty i białe wskazówki. Też piknie.
| Adi202 napisał/a: |
| prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej |
Przecież to jest wielofunkcyjna ...........ma regulację w dwóch płaszczyznach
| roger110 napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | | prócz tej kierownicy wielofunkcyjnej | Przecież to jest wielofunkcyjna ...........ma regulację w dwóch płaszczyznach |
Oczywiście na standardzie.
Tzw uniwersalna dla krótko i długo rękich i ze skrzywieniem kręgosłupa.
Witam
Jako ,że Ja również poszukuję eSki ,dołącze się do tematu, zna może ktoś ten samochód?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=824693497
Fajna fura, ale jak ktoś próbuje sprzedać auto od 01,09,09 to coś tu nie gra.
Na bank nie jest to okazja.
/cytat/
ale to tylko moje skromne zdanie.