 |
Przesunięty przez: Pasiak Sro 27 Cze, 2012 17:38 |
Witam chce kupic s6 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 19:41
|
|
|
Chodzi Ci o różnicę między S6+ 4A(C4) a S6 4B(c5)? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 19:46
|
|
|
chodzi mi o roznice audi s6 c4 4.2 a s6 4.2 plus wiem ze ta droga wersja jest mocniejsza i ma inne egary ale czy cos innego jeszcze ma
[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 19:55 ]
chodzi mo to ze wyczytalem kiedys ze audi s6 c4 4.2 dzieli sie na dwa modele jeden o mocy 290 koni a drogi cos ponad 300 jak sie nie myle 320 i chcialbym sie dowiedziec jakie sa jeszcze miedzy nimi roznice oprocz zegarów i tej mocy |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:13
|
|
|
| TMJ napisał/a: | | chodzi mi o roznice audi s6 c4 4.2 a s6 4.2 plus wiem ze ta droga wersja jest mocniejsza i ma inne egary ale czy cos innego jeszcze ma |
Te dwie wersje różnią się przede wszystkim silnikami. Dodatkowo S6+ robiona była tylko z 6cio biegową skrzynią manualną. Dochodzą do tego drobne szczegóły typu brak niklowanych dodatków w modelu S6+, alcantara na fotelach, tacho do 300km/h w kolorach niebieski, biały lub ewentualnie w standardzie czarnym. Poza tym pozostałe szczegóły są w obu wersjach identyczne. S6+ produkowany była od 06.96 do 10.97 czyli okrągły rok modelowy. S6 produkowany był od 09.94 do 10.97.
Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na konstrukcję - czy nie był naciągany. Następnie napędy i silnik. Jeżeli będzie to S6 na automacie, to dokładnie sprawdź stan skrzyni. Ogólnie papiery można dziś podrobić, ale jeżeli skrzynia miała wymieniany na czas ATF, to tym lepiej dla Ciebie. Po wyglądzie wewnętrznym można stwierdzić jak samochód był dbany przez właścicieli.
Odnośnie tych dwóch aukcji, to jakoś mi się nie widzą. Ja nie cierpię szpachli na aucie. Czarna z pierwszego linka ma uszkodzony tylny błotnik. Albo kilogram szpachli, albo zjazd całego błotnika ratuje sytuację. Druga aukcja to model już zarejestrowany w Polsce. Zastanawiam się dlaczego ma poprzeklejane napisy na tylnej klapie. Czy była malowana (klepana) czy może ktoś odkleił je i przykleił w innych niż fabrycznie miejscach bo tak mu się podobało.
pzdr
| TMJ napisał/a: |
chodzi mo to ze wyczytalem kiedys ze audi s6 c4 4.2 dzieli sie na dwa modele jeden o mocy 290 koni a drogi cos ponad 300 jak sie nie myle 320 i chcialbym sie dowiedziec jakie sa jeszcze miedzy nimi roznice oprocz zegarów i tej mocy |
Nie było takich modeli które miały ponad 290KM. Powyżej 290KM miały modele A8 oraz modele S tj 6 czy 8. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:35
|
|
|
Aha no to moze byc ciekawe pytanie do sprzedajacego dlaczego tak jest a czarna audi to tak wlasciciel wspomina w ogloszeniu ze jest uszkodzony w bok wiec to jest wgniecienie. mankament nie udolne naprawe tego auta moze skutkowac pozniejsza korozja wiec tez sie zastanawiam nad nimi
[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 20:38 ]
wiem ze to troszke starszy model niz te co pokazywalem ale jak mozecie rzucic okiem na te ogloszenie http://otomoto.pl/audi-s6...a-C9194633.html |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:40
|
|
|
| TMJ napisał/a: | Aha no to moze byc ciekawe pytanie do sprzedajacego dlaczego tak jest a czarna audi to tak wlasciciel wspomina w ogloszeniu ze jest uszkodzony w bok wiec to jest wgniecienie. mankament nie udolne naprawe tego auta moze skutkowac pozniejsza korozja wiec tez sie zastanawiam nad nimi |
Jeżeli blacha nie będzie przegrzana, to ocynk powinien zostać na swoim miejscu. Aby było miodzio, to tylko wymiana całego elementu. Co innego przedni błotnik, albo drzwi, ale to jest tył i bez spawania lub szpachli się nie obejdzie.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:50
|
|
|
aha no to trzeba przy takich udolnego mechanika ktory cos wie o takiej robocie no coz moze jeszcze bedzie inny ciekay model jak cos to bede pytal o rady jak narazie dziekuje wszystkim |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:56
|
|
|
| TMJ napisał/a: | | aha no to trzeba przy takich udolnego mechanika ktory cos wie o takiej robocie no coz moze jeszcze bedzie inny ciekay model jak cos to bede pytal o rady jak narazie dziekuje wszystkim |
Wystarczy prawdziwy pasjonata. Inaczej musiałbyś zabrać ze sobą cały sztab osób tj blacharz, lakiernik, elektro-mechanik lub elektryka i mechanika. Jeżeli coś będziesz mieć na oku, to nie krępuj się jesteś teraz w Team'ie więc pomoc Ci się należy jak ... nie będę mówić co.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009 01:04
|
|
|
Ta już miała dzidowanie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009 21:20
|
|
|
Nie wiem czy dobrze widze ale mi sie wydaje ze jest przod troszke maski nie spasowany wiec moze byc po dzwonie nie wiem czy dorze widze wiec powiedzcie czy juz dobrze patrze:) |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009 21:26
|
|
|
lewa strona maski niepewnie wygląda (siedząc w środku oczywiście) |
_________________ wiele serc, jedno bicie - tylko AUDI ponad życie
Witam cię Gość
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009 22:06
|
|
|
| GORYL napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Ta już miała dzidowanie. |
skąd wie ... ???
kolega Twój??? | Adi ma chyba rentgen w oczach , bo ja tez nic nie widzę |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009 22:07
|
|
|
Nie widzicie spasowania szczelin ,między lewym błotnikiem , a maską , co za tym idzie reflektora lewego , i opuszczonych ( w stosunku do linii nadwozia ) przednich lewych drzwi ? Co prawda , może to "przekłamanie " obiektywu , ale ja tak to widzę. |
_________________ "Nigdy nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem." |
| Ostatnio zmieniony przez roger110 Sro 25 Lis, 2009 22:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Audi A6/S6 |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |