Pozostałe tematy » Lekki stuk wycieraczki
Odpowiedz do tematu
 Lekki stuk wycieraczki
Witam
Koledzy mam pytanie od czego moze byc lekki stuk idacy z wycieraczek. :-/
Krodko opisze co sie dzieje,otoz gdy sa wlaczone caly czas lub punktowo bez roznicy,
to pojawia sie lekki stuk poczatkowy, leca w gore i jak z gory leca tez jest ten maly stuk.
I tak ciagle.Jest to troszkie denerwujace jesli sie jedzie bardzo dlugo i jeszcze muzyka cicho gra. :-(
Moze jakies porady lub ktos z kolegow mial taki problem :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A pióra nie są gówniane ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
A pióra nie są gówniane ?

----------
Chyba raczej nie?A miales taki objaw? :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli ramiona są ok to pozostaje tylko mechanizm.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Linux2009 napisał/a:
A miales taki objaw?
Miałem dlatego pytam , czy nie kiepskie pióra , wygina się guma i " strzela" . Podnieś wycieraczki i włącz , zobaczysz , czy nadal puka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Linux2009 napisał/a:
A miales taki objaw?
Miałem dlatego pytam , czy nie kiepskie pióra , wygina się guma i " strzela" . Podnieś wycieraczki i włącz , zobaczysz , czy nadal puka.

-------------
Bedzie ciezko zeby odchylic piora bo jak odchylam to opieraja sie o maske samochodu :-/
Mam je zdejmowac?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Linux2009 napisał/a:
Bedzie ciezko zeby odchylic piora bo jak odchylam to opieraja sie o maske samochodu
To co to za patent ?! :shock: Coś mi się wydaje ,że ramiona wycieraczek są nie takie jak powinny być. Ale z ciekawości , zdejmij je i zobacz czy puka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że problem leży po stronie mechanizmu wycieraczki. Odkręć ramiona wycieraczek, zdemontuj podszybie, zablokuj rygiel maski aby móc uruchomić wycieraczki i przyglądnij się pracy mechanizmu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sądzę, że problem leży po stronie mechanizmu wycieraczki. Odkręć ramiona wycieraczek, zdemontuj podszybie, zablokuj rygiel maski aby móc uruchomić wycieraczki i przyglądnij się pracy mechanizmu.

----------
Juz zdjalem ramiona wraz z piorami i co sie okazuje,ze na sucho mechanizm pracuje w miare cicho tylko jest male buczenie :-P ,zamowilem juz nowe piora Valeo takie jakie mialem. ;-)
I zobaczymy jak to bedzie slychac po zalozeniu nowych wycieraczek. :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A sprawdziłeś czy wycieraczka nie uderza w słupek?
U mnie tak jest, że albo uderza w słupek (mechanik je przestawił przy jakiejś tam "okazji")
Albo o to plastikowe podszybie, więc włącz wycieraczki i sprawdź czy nie dobijają do słupka lub podszybia.
Druga sprawa jak wycieraczka jest już zgłębiała, lub "chińczyk" to też może szczelać jak kolega wcześniej pisał

Postaw piwo autorowi tego posta
 
misiacze_k napisał/a:
A sprawdziłeś czy wycieraczka nie uderza w słupek?
U mnie tak jest, że albo uderza w słupek (mechanik je przestawił przy jakiejś tam "okazji")
Albo o to plastikowe podszybie, więc włącz wycieraczki i sprawdź czy nie dobijają do słupka lub podszybia.
Druga sprawa jak wycieraczka jest już zgłębiała, lub "chińczyk" to też może szczelać jak kolega wcześniej pisał

-------------
Te uderzanie o slupek to napewno nie bo juz prawdopodobnie zdiagnozowalem problem
ale moze nie do konca,okaze sie jak dojda wycieraczki do mnie.Juz zamowilem VALEO
takie jakie mialem.Prawdopodobnie strzelaja na boki jak ida w gore i na dol. :-/

[ Dodano: Pon 16 Gru, 2013 20:38 ]
Linux2009 napisał/a:
misiacze_k napisał/a:
A sprawdziłeś czy wycieraczka nie uderza w słupek?
U mnie tak jest, że albo uderza w słupek (mechanik je przestawił przy jakiejś tam "okazji")
Albo o to plastikowe podszybie, więc włącz wycieraczki i sprawdź czy nie dobijają do słupka lub podszybia.
Druga sprawa jak wycieraczka jest już zgłębiała, lub "chińczyk" to też może szczelać jak kolega wcześniej pisał

-------------
Te uderzanie o slupek to napewno nie bo juz prawdopodobnie zdiagnozowalem problem
ale moze nie do konca,okaze sie jak dojda wycieraczki do mnie.Juz zamowilem VALEO
takie jakie mialem.Prawdopodobnie strzelaja na boki jak ida w gore i na dol. :-/

----
No i po wymianie nowych pior,nic nie dalo,okazuje sie ze chyba mechanizm bedzie do wymiany lub do renowacji :kwasny:
Nadal lekko puka jak jedzie na dol i gore :(

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa