Kolejna usterka powstała zapewne z racji wieku autka, która padła akurat na mnie
Sprawa dokładnie ma się tego, że po pierwsze po dłuższej jeździe czyli gdzieś 100 km włącza się dogrzewanie przedniej szyby i normalnie jak temperatura na klimatroniku na nawiewach jest ustawiona na 19 C to na szybę wali żarem. Najlepsze jest to, że mimo wyłączenia w opcji ustawień "ogrzewania dodatkowego" autko nie reaguje i dalej wali żarem. Zacząłem ustawiać temperaturę i zaczęło odwrotnie odczytywać ją i jak podwyższałem to leciało zimne powietrze a jak obniżałem to waliło żarem
- podobno trzeba wyczyścić jakieś cylinderki pod maską w przegrodzi pod szybą, ale chciałem się upewnić.
Dziś jak jechałem do i z pracy zauważyłem że ze środkowych nadmuchów mimo podkręcenia temperatury leci zimne powietrze. Dopiero jak ustawiłem na HI leciało ciepłe powietrze, a jak skręciłem na 27 to znowu zimne mimo że z bocznych nawiewów leciało ciepłe
I co tu robić?