Pozostałe tematy » [V8] airbag kierowcy i pasażera
Odpowiedz do tematu
 [V8] airbag kierowcy i pasażera
założmy, że zakupię poduszki, komputer sterujący, wiązke i czujnik(i) - da radę to przełożyc z głową do V8 bez poduszek?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może i da, ale zrobisz to tak jak fabryka kazała? by sie po fakcie nie okazało że może tylko zaszkodzić bezpieczeństwu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
może i da, ale zrobisz to tak jak fabryka kazała? by sie po fakcie nie okazało że może tylko zaszkodzić bezpieczeństwu.


oczywiscie, ze albo zrobic tak albo szkoda zachodu.. :)

kurde i znowu mi ETKA potrzebna :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice ;-)


dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
V8roush napisał/a:
Pasiak napisał/a:
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice ;-)


dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?
mam na mysli cala przednia konsole,ktora jest przystosowana do zamontowania i pozniejszego odpalenia poduszki powietrznej.Zmierzam do tego,ze jak cos pominiesz to narobisz wiecej szkod niz pozytku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
V8roush napisał/a:
Pasiak napisał/a:
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice ;-)


dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?
mam na mysli cala przednia konsole,ktora jest przystosowana do zamontowania i pozniejszego odpalenia poduszki powietrznej.Zmierzam do tego,ze jak cos pominiesz to narobisz wiecej szkod niz pozytku.


tzn czym konkretnie się różni jeszcze oprócz dekorów deska?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
V8roush napisał/a:
Pasiak napisał/a:
V8roush napisał/a:
Pasiak napisał/a:
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice ;-)


dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?
mam na mysli cala przednia konsole,ktora jest przystosowana do zamontowania i pozniejszego odpalenia poduszki powietrznej.Zmierzam do tego,ze jak cos pominiesz to narobisz wiecej szkod niz pozytku.


tzn czym konkretnie się różni jeszcze oprócz dekorów deska?
nie powiem Ci teraz dokladnie bo musze przeinstalowac ETKe , ale watpie aby starszy typ deski byl przystosowany do jaska....ale niech potwierdzi ktos z ETKa

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oto zdjęcie mojej wnęki pod dekorem pasażera...czy ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć, że były zmiany poważne dla aut z airbagiem pasażera?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Są 2 rodzaje desek - dla wersji z poduszką i bez.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rozumiem. ale czy potrafisz mi powiedzieć jaka to zmiana w jej konstrukcji?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Konsola jest odpowiednio nacięta w ten sposób aby poduszka w momencie zapłonu zapalnika utorowała sobie drogę z jak najmniejszą siłą oraz przy tym nie narobić bałaganu w stylu potraktowania twarzy pasażera odłamkami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aha, no dobra można zamknąć temat. jadę niedługo do osoby co ma 4.2 z dwiema poduszkami na części i zobaczę to...najwyżej wezmę też cała deskę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
V8roush napisał/a:
najwyżej wezmę też cała deskę.

z wymianą nie ma za dużo roboty, i tak będzie jakłatwiej :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
owszem nie ma. pytanie jeszcze takie czy ktos moze potwierdzic ze ma 2 poduszki w V8 i system procon ten na kolumne kierownicza? wystarczy ze sprawdzi czy ma linki stalowe pod kierownicą....

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa