Szyba
Zaczęła mi opadać jedna szyba sama, na wertepach,
czy to znaczy ze skończył sie podnośnik i muszę wymienić caly mechanizm?
Thx
Nie wiem czy silnik może być za to odpowiedzialny ale napiszę Ci co ja bym zrobił. Rozbierz boczek i zobacz. Zawsze możesz przełożyć silnik z drugich drzwi na próbę. Są tam też plastikowe ślizgi upewnij się że wszystko z nimi ok. Sprawdź czy linka jest napięta czy luźna. Ona nawija się na taki kołowrotek sprawdź czy to też jest ok. Myślę że najlepiej to rozebrać, sprawdzić i dać znać bo powodów może być tysiące.
to nie silnik ,a raczej linka ze slizgami...
| Cytat: |
| a raczej linka ze slizgami... |
Czyli jesteśmy zgodni