[a4 b6] problem z połączeniem radia
siemka kupilem radyjko! i juz tydzien trzymam je w domu problem jest taki ze mieszkam w uk i za bardzo sie tu z nimi nie moge dogadac co za system mam w aucie ?? bylem w sklepie kupic kable niby wszystko pasowalo ale radio wogole nie odpalilo,stwierdzil ze musze dowiedziec sie jaki mam amplifier system ( to chyba chodzi o wzmacniacz ) bylem w audi to stwierdzili ze mam standardowy od audi

w drugim sklepie powiedzieli ze jest 5 rodzjow kabli i musze im podac tez jakies tam dane radja czy cos takiego w kazdym badz razie nie mam pojecia o co tu biega? myslalem ze kupie poprostu kabelki i bedzie wszystko smigac

audi a4 b6 2004 2,0 benzyna dodam fote jak to wyglada dzieki serdeczne!!
jakie radio chcesz podłaczyć?
a dokładniej?
sony mex-BT3900u
[ Dodano: Pią 13 Lip, 2012 23:00 ]
jeszcze jakies dane potrzebujesz??
ok dzieki
[ Dodano: Sob 14 Lip, 2012 11:17 ]
zamowilem ciekawe czy bedzie pasowalo
[ Dodano: Sro 18 Lip, 2012 18:59 ]
siemanko przyszly dzisiaj kable i lipa

nie dziala

wtyczka pasuje ale radio nie odpala masz jakis jeszcze pomysl?? jutro je wysle z powrotem
Radio nie odpala, bo w instalce Audi jest tylko jeden przewód z napięciem 12V, a radio potrzebuje 2. Jeżeli z Sony wychodzi wiązka przewodów, to połącz ze sobą przewód żółty z czerwonym i zacznie grać.
radyjko odpalilo WIELKIE DZIEKI ZA POMOC!!!!!!