Najpierw warsztat wymieniający magiel mi to naruszył i pokleił, a potem w trakcie używania przez jakieś 2-3 lata klej puścił i kaput.
Te plastikowe "cosie", które siedzą w nakładce wewnątrz sprężyn są urwane - od kieroki jak mniemam, ktoś łapał to klejem, ale ten puścił. I tak wtedy nie działało idealnie, ale przynajmniej się trzymało, a teraz zupełnie nie wiem jak to przymocować raz a dobrze - przykleję, to albo nie będzie klakson działał, albo będzie krzywo czy coś.
Dzwoniłem do ASO, nie ma ani kierki, od której to właśnie ułamały się te plastikowe jabłuszka czy coś (wycofana z produkcji w 2007), ani nakładki.
Da się naprawić, czy nówka?
nr nakładki to 8a0 951 525 A, kierownicy: 893 419 091 F (ETKA znajduje ją z literkami E i G, ale z F - jak jest wybite na mojej - nie ma. Tylko przy nakładce podaje, że jest ona dla kierki 893 419 091 E/G).
Jest tu:
https://trshop.audi.de/konakart/SelectProd.do?prodId=5242&manufacturer=manufacturer&category=Electrical+equipment&name=STEERING%20WHEEL&model=0001
Ale w ASO gostek mówi, że wyjdzie przy sprowadzeniu co najmniej 1000 netto, nie wiem jakim cudem, skoro cena 84 euro? Spróbuje sie tam sam zarejestrować i zobaczę czy uda się coś podziałać.
A jeszcze mi przyszło do głowy, że mogę to pokleić spawarką do plastiku, mam taką nagrzeware i paski z różnymi rodzajami plastików, ale nie wiem jako to dokładnie materiał jest kurde, zeby się trzymało. Ew. poxipolem dwuskładnikowym, ale najlepiej tą spawarą...
Jak macie jakieś rady, walcie.
Zawsze mogę używańca, ale albo będzie już uszkodzony gdzieś, albo inny numer, albo nie będzie pasował, albo albo. Jak się da, wole swoją naprawić...





