Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Raczej pompy bo sie juz skonczyła
teraz bym prosiła o porade, jeśli mam szukać pompy, to konkretne jakiej, były LUK, były tez ponoc inne, no i czy od każdego B4 jest ta sama pompa, ze będzie pasowac czy do AAZ konkretna musi być innna, niestety ETKA mi sie wysypała i nie moge sprawdzic
czy regenerować?
czy regenerować?
Nr pompy, to 050145155A lub 050145155AX. Nowej w serwisie nie kupisz tylko regenerowaną o numerze 050145155AX (1/3 wartości auta)
Jeżeli masz taką możliwość, to oddaj ją do regeneracji. Za regenerację zapłacisz jakieś 200zł, ale będzie ci za to długo służyć - pod warunkiem, że wpadnie w odpowiednie ręce.
Wycie pompy przy maksymalnym skręcie kół oznacza, że pompa ma już dosyć.
pzdr
Jeżeli masz taką możliwość, to oddaj ją do regeneracji. Za regenerację zapłacisz jakieś 200zł, ale będzie ci za to długo służyć - pod warunkiem, że wpadnie w odpowiednie ręce.
Wycie pompy przy maksymalnym skręcie kół oznacza, że pompa ma już dosyć.
pzdr
ona teraz jakos dziwnie trzeszczy a wspomaganie mi znika w czasie jazdy, coraz gorzej jest
dziś jak na przykład wróciłam z psami z działki, parkowałam już na podwórku bez wspomagania i do tego jeszcze skrzypiało, tak dziwnie już przy manewrach, a mam tak, ze musze kołami skrecic stojąc w miejscu, zeby się w swoja szczelinę na podwórku wpasować
znalazłam po googlach kilka zakładaów z Łodzi, co sie w tyych sprawach specjalizują, podzwonie, popytam, jeden z nich daje 24 mies gwarancji no ale ciekawe ile zawoła
chyba, ze ktos z okolic Łodzi ma sprawdzony taki zakład i mi coś poleci
dziś jak na przykład wróciłam z psami z działki, parkowałam już na podwórku bez wspomagania i do tego jeszcze skrzypiało, tak dziwnie już przy manewrach, a mam tak, ze musze kołami skrecic stojąc w miejscu, zeby się w swoja szczelinę na podwórku wpasować
znalazłam po googlach kilka zakładaów z Łodzi, co sie w tyych sprawach specjalizują, podzwonie, popytam, jeden z nich daje 24 mies gwarancji no ale ciekawe ile zawoła
chyba, ze ktos z okolic Łodzi ma sprawdzony taki zakład i mi coś poleci
Jak ci zrobia to daj znac czy jestes zadowolona z regeneracj
mam wstepną diagnozę przez telefon z opisu krok po kroków objawów
"zatarta bieznia pompy" niestety nie mają cześci takich, zeby ją zregenerować, poleca mi poszukanie uzywki z gwarancją chociazby 14 dniową, tak zwaną rozruchową, załozenie jej, wypłukanie układu i zalanie Febi
na alledrogo jest trochę tych pomp ale w wiekszosci od benzyny nie podają numerów części tylko na jakim aucie chodziło
i bym miała jeszcze prośbę do kolegów, co mają sprawną Etkę - z jakich innych B4 z jakimi silnikami pasuje pompa do AAZ, są pompy na przykład z ABK kilka do wyboru
"zatarta bieznia pompy" niestety nie mają cześci takich, zeby ją zregenerować, poleca mi poszukanie uzywki z gwarancją chociazby 14 dniową, tak zwaną rozruchową, załozenie jej, wypłukanie układu i zalanie Febi
na alledrogo jest trochę tych pomp ale w wiekszosci od benzyny nie podają numerów części tylko na jakim aucie chodziło
i bym miała jeszcze prośbę do kolegów, co mają sprawną Etkę - z jakich innych B4 z jakimi silnikami pasuje pompa do AAZ, są pompy na przykład z ABK kilka do wyboru
szukaj używanej ,ale oryginalnej firmy ZF
nie LUK?
z doświadczenia wiem,że ZF czyli oryinały są znacznie lepsze od wszystkich innych
Pasiak ma racje dobry uzywany orginał bedzie dłuzej działal jak te nowe zamieniki
ten mechanik, co z nim rozmawiałam to mnie ostrzegał, przed chińskim zamiennikiem, zeby nie brać czasem takiej nówki, jedna na 5 moze być trafiona tak statystycznie z nimi wygląda i się wykrzaczy bardzo szybko
wymieniłam pompe wspomagania, na ori uzywke z silnika ADA, pompa ta nowa nie wyje, chodzi super, jeden mały problem tylko jest, znajomy co mi to wymieniał sie spieszył i sie zapomniał i wsadził tamta z tym kołkiem pasowym od niej a nie od mojej starej... no i bedzie musiał poprawic i sobie roboty tym podwójnej narobil, teraz musi włozyc moje kołko, bo z tym od benzyny jest cofnieta pół cm w tył i pasek jest po lekkim skosie, ja dzis w sklepie na zakupach byłam tak, ale to nie zostanie, w srode mi przelozy na nią moje sie umówilismy juz
Zgadza wszystko musi miec swoje czyli orginal i bedzie dzialac jak nalezy
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

