wziąłem ja linka 1x1.5 z bagażnika podciągnąłem i podłączył na obudowę i do emulatora radia nic nie dało dalej to samo. jakieś pomysły. dziwi mnie fakt ze gry luzuje masę i macham nią wszystko zaczyna grac aż do momentu gdy wyłączę emulator i włącznikiem na radio.

[ Dodano: Czw 17 Wrz, 2015 19:02 ]
może wideo nagram jutro to zrozumiesz o co konkretnie chodzi i jak to się objawia.