 |
|
[Audi A8]Moduł USB zamiast zmieniarki |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 21:51 [Audi A8]Moduł USB zamiast zmieniarki
|
|
|
Witam
Zamierzam kupić takie oto urządzenie
http://www.allegro.pl/ite...zawa_sklep.html
i wpiąć zamiast zmieniarki do mojej NAVI PLUS
Mam tylko do Was pytanie, czy ktoś już to podłączał i czy funkcjonuje jak należy.
I przy okazji drugie pytanie - czy prawdą jest, że jeżeli chciałbym podłączyć pod swoje Navi odtwarzacz dvd, to muszę zrezygnować z tunera TV??
Z góry dzięki.
Pozdrawiam |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 22:03
|
|
|
Fajna sprawa taki gadzet zamiast zmieniarki.TEz sie z chcecia dowiem czy chodzi jak nalezy |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 23:30 Re: A8 moduł USB zamiast zmieniarki
|
|
|
| wbruti napisał/a: | Witam
Zamierzam kupić takie oto urządzenie
http://www.allegro.pl/ite...zawa_sklep.html
i wpiąć zamiast zmieniarki do mojej NAVI PLUS
Mam tylko do Was pytanie, czy ktoś już to podłączał i czy funkcjonuje jak należy.
I przy okazji drugie pytanie - czy prawdą jest, że jeżeli chciałbym podłączyć pod swoje Navi odtwarzacz dvd, to muszę zrezygnować z tunera TV??
Z góry dzięki.
Pozdrawiam |
Dokładnie to samo podłączałem koledze w A4 pod Concerta CD i muszę przyznać, że chodzi bardzo stabilnie. Jeżeli chodzi o DVD, to nie wiem kto nagadał Ci takich głupot (pewnie Ci od tapicerki skórzanej ), ale wcale nie musisz. jak przyglądniesz się dobrze na tuner TV, to zauważysz 3 złącza RCA- jest to typowe złącze AV do którego możesz podłączyć każde ustrojstwo nawet DVD.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 23:55
|
|
|
Dzięki Adi, w takim razie zamawiam
| Adi202 napisał/a: | | Jeżeli chodzi o DVD, to nie wiem kto nagadał Ci takich głupot (pewnie Ci od tapicerki skórzanej ) | - jakbyś zgadł. Też mi się wydawało to bez sensu, ale... wolałem się upewnić. |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 23:58
|
|
|
| wbruti napisał/a: | | Też mi się wydawało to bez sensu, ale... wolałem się upewnić. |
Jasne. Po to jest forum ATT. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:06
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Jasne. Po to jest forum ATT. |
Cieszę się że mogę tu być!
a przy okazji - czy żeby to ustrojstwo podłączyć, muszę wyciągać całą nawi, czy jest możliwośc wykorzystania kabla idącego od zmieniarki, i umieścić je właśnie gdzieś tam, w bagażniku? |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:08
|
|
|
| wbruti napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Jasne. Po to jest forum ATT. |
Cieszę się że mogę tu być!
a przy okazji - czy żeby to ustrojstwo podłączyć, muszę wyciągać całą nawi, czy jest możliwośc wykorzystania kabla idącego od zmieniarki, i umieścić je właśnie gdzieś tam, w bagażniku? |
Chodzi Tobie o DVD? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:13
|
|
|
| Cytat: | | Chodzi Tobie o DVD? |
nie, nie - chodzi o ten moduł USB - skoro podłącza się w miejsce zmieniarki, to czy można go podłączyć właśnie kablem od oryginalnej zmieniarki, który już jest pociągnięty pod tapicerą? |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:17
|
|
|
| wbruti napisał/a: | | Cytat: | | Chodzi Tobie o DVD? |
nie, nie - chodzi o ten moduł USB - skoro podłącza się w miejsce zmieniarki, to czy można go podłączyć właśnie kablem od oryginalnej zmieniarki, który już jest pociągnięty pod tapicerą? |
Niestety nie. Wtyczkę podłączasz bezpośrednio pod radio.
P.S.
Ja również się cieszę z Twojego członkostwa. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Więcej szczegółów
|
Wystawiono 1 piw(a): wbruti |
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:24
|
|
|
Trudno, trzeba będzie pogrzebać w środku - choć tego nie lubię, bo jak się zaczyna ruszać oryginalnie coś zamontowane w desce, to potem zaczynają świerszcze grać na wybojach...
| Adi202 napisał/a: | | Ja również się cieszę z Twojego członkostwa. |
Opijemy to w takim razie w piątek!! Na razie
żałuję tylko, że tak późno się dowiedziałem o ATT, ale ni cholery nie mogłem w necie znaleźć tej strony. |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:28
|
|
|
| wbruti napisał/a: | Trudno, trzeba będzie pogrzebać w środku - choć tego nie lubię, bo jak się zaczyna ruszać oryginalnie coś zamontowane w desce, to potem zaczynają świerszcze grać na wybojach...
| Adi202 napisał/a: | | Ja również się cieszę z Twojego członkostwa. |
Opijemy to w takim razie w piątek!! Na razie
żałuję tylko, że tak późno się dowiedziałem o ATT, ale ni cholery nie mogłem w necie znaleźć tej strony. |
Strona ATT dopiero od paru dni jest pozycjonowana więc nie mogłeś jej znaleźć. Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:35
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem. |
Kupiłem dzisiaj, ale nie wiem, czy zdążą przysłać. A co do montażu, to wolałbym nie obarczać gospodarza imprezy rezaniem Choć nie ukrywam, że parę pytań na pewno będę miał do Wielkiej Encyklopedii ATT...
Pozdrawiam |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:37
|
|
|
| wbruti napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Jeżeli uda Ci się kupić to do przyjazdu, to zamontujemy to razem. |
Kupiłem dzisiaj, ale nie wiem, czy zdążą przysłać. A co do montażu, to wolałbym nie obarczać gospodarza imprezy rezaniem Choć nie ukrywam, że parę pytań na pewno będę miał do Wielkiej Encyklopedii ATT...
Pozdrawiam |
Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. - tyle trwa montaż. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:44
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. - tyle trwa montaż. |
Nooo, to faktycznie prosty montaż... W takim razie zobaczymy, czy przyjdzie do piątku. |
_________________ A6 C6 LIFT 2.0 170KM
A4 AVANT 1.9TDI
były:
B4 CABRIO 2.6V6
A6 2,4 165KM
80 B3 1.8 90KM
A6 AVANT 2,4 165KM
A8 4,2V8 310KM
80 B4 AVANT 2.0 115KM
A6 2.6 150KM
80 B4 2.0 115KM
80 B3 1.8S 90KM
80 1.6 75KM |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 00:45
|
|
|
| wbruti napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Kolego! 10 minut mnie nie zbawi. - tyle trwa montaż. |
Nooo, to faktycznie prosty montaż... W takim razie zobaczymy, czy przyjdzie do piątku. |
Jak za pobraniem, to masz wielkie szanse. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |