 |
|
Audi A2 1.4TDi Zatkany odpływ z parownika |
| Autor |
Wiadomość |
Paweł67

Model: A2
Silnik: 1.4 tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 05 Mar 2012 Wszystkie posty: 11
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Oświęcim
|
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013 17:06 Audi A2 1.4TDi Zatkany odpływ z parownika
|
|
|
Witam.Jak się dostać do odpływu z parownika? Odpływ jest zatkany i kapie woda z okolic filtra kabinowego na dywanik. Może macie inny sposób jak usunąć ten problem?
[ Dodano: Nie 19 Maj, 2013 22:55 ]
Pełen sukces, znalazłem odpływ ! Dla zainteresowanych; odpływ znajduję się pod wykładziną po stronie pasażera , dziesięć centymetrów poniżej filtra przeciwpyłkowego. Jego koniec wciśnięty jest do przegrody czołowej , podobnie jak wentyl do felgi. Aby się do niego dostać należy zdjąć prawą obudowę lewarka, i odgiąć wykładzinę. Obudowa przykręcona jest w przedniej części śrubką ,w tylnej u dołu są zatrzaski ,wystarczy od spodu umiarkowanie mocno pociągnąć i schodzi. Jeżeli kogoś to interesuje to prześlę zdjęcia.
P.S.
Na końcu odpływu jest zawór zwrotny w postaci klapki , która w okresie kiedy klimatyzacja nie była włączana przywarła na stałe, blokując odpływ wody z parownika. |
_________________ Paweł |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Klimatyzacja |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |