Witam
Czy ktoś z Was kto posiada ETKĘ może mi wkleić obrazek rozrysowanej dolnej osłony silnika do Audi V8? wraz ze spisem części...thx
bardzo ale to bardzo dziękuje
[ Dodano: Sro 12 Wrz, 2012 12:06 ]
jeszcze mam prośbę i może nie będe zakładac do tego nowego tematu...potrzebuję uszczelkę pomiędzy przyłącze węży do chłodnicy oleju a blok silnika...mógłbyś wkleić też ten skan?