Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Gdzie znajduje sie przekazik sprzegla klimatyzacji w audi a6
Panel z pokrętłami.
Gdzie znajduje sie przekazik sprzegla klimatyzacji w audi a6 c6 bo do kompresora dochodzi prad 6.5v i nie chce ruszyc spreglo na kompresorze , bardzo prosze o pomoc. Dziekuje
W modelu 4F nie ma czegoś takiego jak sprzęgło kompresora. Nie ma również przekaźnika.
Kompresor załączany jest zaworem bezpośrednio ze sterownika klimatyzacji.
Kompresor załączany jest zaworem bezpośrednio ze sterownika klimatyzacji.
Kolega widzę że lubi dział powitań
W tym dziale się witamy nawzajem a resztę pytań zadajemy w odpowiednim tematycznym forum Kolego.
Przenoszę Twój temat i proszę pamiętaj o tym na przyszłość.
W tym dziale się witamy nawzajem a resztę pytań zadajemy w odpowiednim tematycznym forum Kolego.
Przenoszę Twój temat i proszę pamiętaj o tym na przyszłość.
Dziękuję:) a gdzie znajduje się ten sterownik? I jaki napięcie powinno dochodzić do kompresora ?
| haker4000 napisał/a: |
| Dziękuję:) a gdzie znajduje się ten sterownik? I jaki napięcie powinno dochodzić do kompresora ? |
Panel z pokrętłami.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych