| roger110 napisał/a: |
| Właśnie nie ori można za 500-600 kupić , tylko trzeba trafić , strasznie ciężko do tego modelu , do A6 C4 jest od gwinta a do 100-tki nie ma |
Odpowiedz do tematu
musisz cierpliwie szukać
Ponoć cierpliwość jest cnotą
" ........Liczę na Ciebie Ojcze...."
Re: Co sądzicie
A mi sie podobaja i cena dobra wiec moze sie szrpne i tak moja lala to jeden wielki wynalazek. Pozatym bede sie wyrózniał
Ogólnie to mi sie nie podobają te lampki, ale do rezania wsam raz. Na homo jest też rozwiązanie i to bardzo proste.
Okazuje się, że jak na razie nie wyszła ustawa pozwalająca zabrać dowód rejestracyjny.
Odpowiedz do tematu
| Pasiak napisał/a: |
| musisz cierpliwie szukać |
bede miał na uwadze to ,że szukasz
ja mam farta w takich sprawach
| Pasiak napisał/a: |
| bede miał na uwadze to ,że szukasz |
| roger110 napisał/a: |
| Jak Wam się podoba . Nie będą za "chamsko" wyglądały w szarej setce ??
http://moto.allegro.pl/it...py_komplet.html [url=http://images39.foto...med.jpg]Obrazek[/URL] |
A mi sie podobaja i cena dobra wiec moze sie szrpne i tak moja lala to jeden wielki wynalazek. Pozatym bede sie wyrózniał
PONURY, Właśnie, ale Twoja jest czarnawa i mogą fajnie wyglądać
Podczepiam sie pod temat bo tamtych lumpek juz nie widziałem na aledrogo, wiec co sądzicie o takich lumpkach....
http://moto.allegro.pl/it...niki_90_94.html
http://moto.allegro.pl/it...niki_90_94.html
Nie da się założyć xnenonków (jedna lampa...............nota bene bez homologacji ......czyli nie ma możliwości założyć "długich" i "mijania" ) Jak chcesz to przeskoczyć ..................tylko soczewki , a i tak moga się dopitolić
Ostatnio zmieniony przez roger110 Sro 30 Gru, 2009 20:55, w całości zmieniany 1 raz
| roger110 napisał/a: |
| Nie da się założyć xnenonków (jedna lampa...............nota bene bez homologacji ......czyli nie ma możliwości założyć "długich" i "mijania" ) Jak chcesz to przeskoczyć ..................tylko soczewki , a i tak moga się dopitolić |
Ogólnie to mi sie nie podobają te lampki, ale do rezania wsam raz. Na homo jest też rozwiązanie i to bardzo proste.
jak widzę ludków którzy mają założone ksenony do lamp nie przystosowanych do nich, to mnie krew zalewa, świecą po oczach niesamowicie, i nic nie widać, i na dodatek halogeny przeciwmgłowe .....
powinni zabierać dowody rejestracyjne za takie kombinacje
powinni zabierać dowody rejestracyjne za takie kombinacje
| pawcio napisał/a: |
| jak widzę ludków którzy mają założone ksenony do lamp nie przystosowanych do nich, to mnie krew zalewa, świecą po oczach niesamowicie, i nic nie widać, i na dodatek halogeny przeciwmgłowe .....
powinni zabierać dowody rejestracyjne za takie kombinacje |
Okazuje się, że jak na razie nie wyszła ustawa pozwalająca zabrać dowód rejestracyjny.
o ile dobrze pamiętam to chyba są dostępne ori soczewki do s4 setuni itd na akp zaraz zajrzę:)
jeszcze, ale można zapłacić mandat, za halogeny 100 zł i 2 punkty
No właśnie ,napisałeś w Shoutbox-ie co jest "5" ?????????
były soczewki do 100 C4 ale są ciężko dostępne na rynku wtórnym.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych