 |
|
POMOCY BANG OLUFSEN |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 18:53 POMOCY BANG OLUFSEN
|
|
|
witam wymienilem wzmacniacz bang olufsena poniewaz byl zalany i wszystko gra z tym ze nie chodzi mi cala prawa strona nie ma dzwieku... przejscie jest i sygnal tez tylko nic nie slychac koledzy co moze byc????
[ Dodano: Wto 04 Mar, 2014 18:54 ]
auto to audi a5 2008 r |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 19:40
|
|
|
Moze koncowka mocy przy zalaniu sie spalila,akurat prawa strona mogla pasc.
Nie posiadam w swoim aucie takiego zestawu,ale kiedys mialem wzmaka poprzednim aucie i spalila sie koncowka mocy i nie grala lewa strona. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 20:28
|
|
|
koncowka odpada bo na starym wzmachu strzelanie w glosnikach bylo czyli przejscie jest.. aa zastanawia mnie jeszcze czy moze przyczyna moze byc ze nie jest przepisany ??? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 23:22
|
|
|
Sprawdź błędy wzmacniacza. Przy ochronie komponentu teoretycznie w ogóle nie powinien wydobywać dźwięku. Możliwa jest również usterka tego wzmacniacza. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 06:54
|
|
|
z wzmach jest wszystko ok w innym aucie gra bez zarzutow juz to sprawdzalem na poczatku.. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 09:50
|
|
|
Więc trzeba go będzie dopisać do auta. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 23:56
|
|
|
no to podejmuje probe;
) |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2014 09:34
|
|
|
| Dworek napisał/a: | Hej, takie pytanie: czy w A8 D3 w systemie Bang & Olufsen fabrycznie siedziały głośniki marki ASK? Bo wybebeszyłem takie z przednich drzwi te niskotonow, i się zdziwiłem, ani logo B&O, ani audi nawet... Są tylko cyferki na naklejce na magnesie i dopisek by ASK, i na plastiku frontowym napis ASK. Spodziewałem się jednak czego innego
Znalazłem w sumie taki obrazek:
To chyba ta firma http://www.askgroup.it/int/index.php , tak mi się wydaje. Myślałem, że może ktoś podmienił kiedyś głośniki, ale wygląda że OK |
NA naklejce masz napis BAO (Bang And Olufsen) BO do swoich systemów stosuje komponenty innych firm, a ASK nie jest wcale takie złe. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2014 10:02
|
|
|
Tylko zdjęcie znalazłem w necie, u mnie jest tylko ASK. Ale skoro na naklejce od B&O jest ASK, to jestem spokojniejszy.
Przy okazji - w obu głośnikach odkleiły mi się dolne resory - butapren przez strzykawkę z gruba igłą to dobry sposób, żeby je przykleić?
[ Dodano: Sob 27 Wrz, 2014 13:02 ]
Poszło nieźle, mam nadzieję, że się będzie trzymać
[ Dodano: Sob 04 Paź, 2014 08:35 ]
Głośniki zamontowane, grają aż miło Myślę, że sposób na reperacje godny polecenia - nabieramy butaprenu w strzykawkę z gruba igłą (najlepiej nalać go od góry, bo szybciej). Jedna osoba trzyma głośnik podnosząc resor, żeby można było wejść strzykawką, a druga igiełka nanosi klej. Pyk myk i gotowe, odstawiamy do schnięcia |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |