 |
Zamknięty przez: jimv8 Sro 28 Sty, 2015 17:33 |
poszukuję 'czarodzieja' do audi po tuningu |
| Autor |
Wiadomość |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 14:31 poszukuję 'czarodzieja' do audi po tuningu
|
|
|
Hej hej. Poszukuję dobrego czarodzieja od elektroniki silnika audi 2.8 V6 z 92 r. a rzecz ujmując dokładniej potrzebują kogoś kto zestroi nowe elemety do tego silnika a dokladniej nowe kolektory i układ wydechowy przerobione głowice i nowe ostre wałki rorządu oraz nowy układ dolotowy. zna ktoś kogoś takiego i sprawdzonego? |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 17:03
|
|
|
czym sterujesz jeżeli moge wiedzieć |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 19:19
|
|
|
nie wiem za bardzo o co pytasz ale jeżeli dobrze rozumuje to jednostki sterującej nie zmieniałem i jest tam orginalny komputer i jeżeli chciał byś wiedzieć więcej szczegułów to musisz zadać bardziej sprecyzowane pytania bo inaczej nie bardzo się domyślę o co pytasz |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012 19:27
|
|
|
| Juzio 1986 napisał/a: | nie wiem za bardzo o co pytasz ale jeżeli dobrze rozumuje to jednostki sterującej nie zmieniałem i jest tam orginalny komputer i jeżeli chciał byś wiedzieć więcej szczegułów to musisz zadać bardziej sprecyzowane pytania bo inaczej nie bardzo się domyślę o co pytasz |
dobrze zrozumiałeś gdybyś adaptował zewnętrzna jednostke ST (stand alone) to bym mógł doradzić. Ale z originalnym sterownikiem nie pomogę. Jedyna firma jaka mi przychodzi na myśl to V-tech ale cena pewnie będzie indywydualna - więc i wysoka. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Sro 08 Lut, 2012 09:23
|
|
|
Kontaktowałem się już z tą firmą i na drodze przez e-mail nie byłem zadowolony wogóle nie interesują się potencjalnm klientem. A poradzisz jak zmienić jednostkę sterującą? może wtedy będzie łatwiej? |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 08 Lut, 2012 18:23
|
|
|
no wcale sie im nie dziwie
wygląda to tak. Wszystko zależy od tego co teraz masz. Jeżeli jest mocno zmodyfikowany (przykładowo turbo) nie obejdzie się bez sterownika. U ciebie próbował bym założyć świnke. Za swoich czasów bawiłem się DET3 i myślę że jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ producent mocno rozbudowuje możliwości sterownika za pomoca zmiany oporgramowania. Dla łatwego i dobrego strojenia dobrze by było założyć sonde szerokopasmowa LZC-1 i EGT. Być może obejdzie się bez, ale to jest zależne od urządzeń jakie posiada twoja fura. Koszt DET3 jest w granicach 600zł, lambda 1400zł a EGT 400zł (to sa ceny z górnej półki).
Samemu nie radzę się tym bawić
jeżeli finansowo i czasowo ogarniesz temat to można podziałać. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012 14:12
|
|
|
fajnie by było gdybyś sie podzielił z nami jak Ci to wyszło
mieszkasz na końcu świata więc ciężko będzie, ale jest to do wykonania |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |