gamma cd nie czyta płyt
Witam szanowne grono,
oglądam się od jakiegoś czasu za Gammą CD (szeroki wyświetlacz)
wiem wiem znalezienie graniczy z cudem
i była nawet ostatnio sprawna na allegro (poszła za 550zł

) więc odpuściłem....
ale mam namiar na jedną sztukę, która niestety nie czyta płyt.
Czy orientujecie się jak wygląda kwestia naprawy?
Większość Gamm CD ma tę usterkę (z racji wieku),
czy da się to w ogóle naprawić i jakie mogą być koszty?
Gamma CD na eBay'u sięga kwoty 500€ więc te 550zł to nie było wiele. Powodem usterki może być laser. Jego wymiana powinna rozwiązać problem, ale będziesz mieć problem z kupnem oryginalnej części.
Adi202,
podjąłbyś się jeśli nabędę to radio?
| drmort napisał/a: |
Adi202,
podjąłbyś się jeśli nabędę to radio? |
Kolego, sam mam takie radio które rzuciło palenie na CD i nie ma gdzie nabyć pickupa za rozsądną cenę. Radio takie możesz kupić. Nawet uszkodzone zyskuje na wartości.
hmmm,
niesprawny odtwarzacz chyba za bardzo rujnowałby moje nerwy
a może da się zrobić jakąś hybrydę z nowszym czytnikiem?
w sensie obudowa stara - w środku nowy odtwarzacz?
jeśli naprawa jest niemożliwa, to może lepiej rozejrzeć się za kaseciakiem,
chyba że ze zmieniarką do niego jest ta sama historia...
Ze zmieniarką nie ma takich problemów. Mogę się z Tobą wymienić uszkodzona Gamma Cd na sprawną Deltę + zmieniarka CD.
ok,
propozycja całkiem ciekawa
dam znać jak już Gamma Cd będzie u mnie
[ Dodano: Pią 18 Lip, 2014 10:01 ]
Adi202,
czy propozycja aktualna?
trochę to trwało ale radio lada dzień będzie u mnie.
Z tym że potrzebuję wąskie radio do BOSE ze zmieniarką CD
więc jeśli chodzi o zamianę do preferowałbym Gamme BOSE + zmieniarka
| drmort napisał/a: |
trochę to trwało ale radio lada dzień będzie u mnie.
Z tym że potrzebuję wąskie radio do BOSE ze zmieniarką CD
więc jeśli chodzi o zamianę do preferowałbym Gamme BOSE + zmieniarka |
Mam taki zestaw, ale 3mam go do mojej Vki.