Mam problem a mianowicie podczas odkręcania anteny po prostu ona pękła i został taki metalowy krzyżyk który wchodzi w wzmacniacz. Auto to A4 Avant FL 2000r. czyli kable wchodzą w wzmacniacz i są dwa z prawej i lewej a antena jest przykręcana do wzmacniacza, czy wymiana samej anteny i wyrzucenie tego wzmacniacza pomoże? Nie chce puszczać nowego kabla bo nie mam na to czasu.. Proszę o pomoc... A założenie anteny np z B6 albo B7 da radę czy wtedy nowy kabel musi być?
Dzięki