Forum AUDI TECH TEAM

Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szynszylek
Nie 07 Lut, 2016 20:46
Audi A6 c6 4.2 BAT błąd evap a wypadanie zapłonów
Autor Wiadomość
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 08:00   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Adi202 napisał/a:
zdemontowaniu taniej jest oddać do regeneracj


tak jest, koszt regenerowanego w granicach 900zł+zwrot starego. U mnie taki siedzi już 35tyś i jak na razie zero problemów.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 08:34   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Cris_1986 napisał/a:
Witam wszystkich, jestem nowy na forum ponieważ dopiero przymierzam się do zakupu Audi A6 C6 4.2 Bat, do tej pory miałem A3 i A4 1.9 tdi ;) szukam wszystkich informacji na temat silnika Bat, dlatego ciesze się, że w końcu znalazłem temat aktualny, a nie z 2012 r.

Dokładnie chodzi mi o temat rozrządu w tym silniku, a najbardziej o przebieg przy którym ten problem występuje. ( niektórzy podają że mieli problemy przy 130.tys, ale ja myśle że licznik był skręcony)

Wiem że są tu osoby które przerabiały to w swoich Autach z silnikiem Bat, dlatego liczę na jakąś informacje. (przy jakim przebiegu, koszt części)

Samochód który mam na oku ma 280. tys ściągnąłem z serwisu historie była do 220. tys ale ani śladu po wymianie czegokolwiek w rozrządzie.

[ Dodano: Pon 15 Lut, 2016 19:58 ]
Ok spoko dzięki, nie odpisujcie, nie ma sprawy ;) pozdrawiam



''cierpliwość'' to dobra cecha..... ;)

Co do rozrządu w silnikach BAT nie ma reguły, niestety. Każdy silnik trzeba potraktować z osobna.
Koszt wymiany rozrządu liczył jako pewny koszt i o tyle obniżyć wartość kupowanego auta, o ile nie był wymieniany.
części + robota to koszt rzędu 5-6 tysięcy zł. i to taka ''optymistyczna'' wersja.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wolohator 



Model: A6 C6
Silnik: 4.2 BAT
Zasilanie: Pb
Nadwozie: Avant
Wiek: 44
Dołączył: 04 Lut 2016
Wszystkie posty: 12



Skąd: Polkowice
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 18:22   
     



U mnie przebieg to 238 tyś. (na 99%), żadnych objawów problemu z rozrządem nie ma, prócz dzwoniącego łańcucha przez ok. 50 s, po uruchomieniu zimnego silnika. Później silnik pracuje równo i "cicho" :mrgreen: na wolnych obrotwach :lol: Po ostygnięciu silnika dźwięk się ponownie nie pojawia, wraca dopiero po kilku godzinach postoju. Wg historii ASO rozrząd nie był wymieniany, a auto było serwisowane do 232 tyś.

[ Dodano: Wto 16 Lut, 2016 18:31 ]
jimv8 napisał/a:
tak jest, koszt regenerowanego w granicach 900zł+zwrot starego. U mnie taki siedzi już 35tyś i jak na razie zero problemów.
A ile kosztuje nowe sprzęgło hydrokinetyczne, i co z tymi wariatorami? jimv8 na jaki czas musiałbym zostawić u Ciebie auto.
Pozdrowienia dla wszystkich motoryzacyjnych maniaków ;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Cris_1986 


Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2016
Wszystkie posty: 4



Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 19:31   
     



Hmm... sory że tak się wcinam w temat, z tym rozrządem, ale zastanawiam się czy w razie W, nie wystarczy wymienić tylko tych ślizgów(ewentualnie napinaczy), podobno one są plastikowe, pękają i powodują te odgłosy łańcucha (tak mi się wydaje) :roll:
i czy na coś jeszcze zwrócić szczególną uwagę, przy oględzinach C6 z silnikiem 4.2 BAT ?
oczywiście oprócz tego czy na zimnym nie słychać łańcucha po odpaleniu, i błędy na kompie.
Z tego co wiem na pewno ma ubytek oleju, ale podobno wszystkie V8 piją nie tylko benzyne ale i olej;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 21:11   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Wolohator napisał/a:
dzwoniącego łańcucha przez ok. 50 s, po uruchomieniu zimneg


to już się klasyfikuje do wymiany. Kwestia czasu kiedy pierdyknie ślizg i będzie po zawodach.

Wolohator napisał/a:
jaki czas musiałbym zostawić u Ciebie auto


7-14 dni

Cris_1986 napisał/a:
nie wystarczy wymienić tylko tych ślizgów(ewentualnie napinaczy)


na własną odpowiedzialność i wątpliwe by szanujący się mechanik odpierdzielił taką fuszerę. Pewnie Cię kwota przeraziła ale całkiem po bożemu pod kołderką to powinno się również wymieniać koła zębate a tu się zbliżamy ku magicznej kwocie 10tyś zł.

Cris_1986 napisał/a:
zwrócić szczególną uwagę, przy oględzinach C6 z silnikiem 4.2 BAT


zawieszenie standardowo, tuleje na wózku, pęknięcia korpusu chłodnicy cieczy, gnijące listwy drzwiowe, praca skrzyni i zacierający się dyfer tylny.

Cris_1986 napisał/a:
na pewno ma ubytek oleju


z tego powodu wyjmuję silnik a nie skrzynię tak jak większość, robisz wsio na tip top bo jest na wierzchu. Co do oleju to wiem tylko że moja chla litr na 2500km i wcale mnie to nie wzrusza.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 21:22   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Wolohator napisał/a:
ile kosztuje nowe sprzęgło hydrokinetyczne, i co z tymi wariatorami


nowe jeżeli mnie pamięć nie myli to 3600. W wariatorze sprawdzam trzpień i wkładam z powrotem. Czysto olejo-ciśnieniowy układ, już to komuś gdzieś pisałem, gdy będą zaworki olejowe wyślizgane to będzie zawsze grzechotało i wtedy są wariatory narażone na uszkodzenie.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Cris_1986 


Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2016
Wszystkie posty: 4



Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Wysłany: Sob 20 Lut, 2016 21:27   
     



Byłem obejrzeć Audiczkę 4.2 Bat... Piękna...ładniejsza niż na zdjęciach. Czarna z zewnątrz, ale nie taka tam szaro-czarna, tylko głęboka czerń perła, Czarna wewnątrz: czarna podsufitka, czarne skóry (kubełki) trójramienna kierownica, łopatki F1, kolorowa navi (duża i mała) Quattro, pneumatyczne zawieszenie. Wsiadam odpalam... jakoś tak ciężko jej(oczywiście odpaliła) ale że stała trzy dni, i akumulator słaby to kij tam. Jedziemy do mechanika... jak tym się jeździ, po prostu cudo( zazdroszczę tym którzy mają tak codziennie) mógłbym tak jechać i jechać, ale dojechaliśmy do mechanika. komputer, a później kanał...
skrzynia była ok, był błąd wypadania zapłonu(jakoś tak) coś tam z hamulcami, na desce świecił się kontrolka ciśnienia w oponach mimo że było ok, i że akumulator był bardzo słaby. No to do kanału i tam ręce, głowa, i szczęka mi opadły, cały zaje... olejem, mechanik myślał że skrzynia, ale jak zdją pokrywe powiedział że to ewidętnie z rozrządu. Nie kupiłem, ale się zastanawiam;/ czy dać sobie spokój, czy kupić i zrobić rozrząd i uszczelnić silnik, jak myślicie? Cena to 31 do opłat, czyli jakieś 34-35 tys po opłatach, 2005r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 09:07   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Dodaj 10tyś i zadaj sobie pytanie czy Cię stać. Pytanie też czy zakładasz LPG, bo na BP to drogi interes.

Moją kupiłem za 42tyś przed rokiem z nowym LPG i pakietem ABT. Włożyłęm kolejne 4tyś a to jeszcze nie koniec. Czeka mnie szyba przednia 450zł, komplet hamulcy przód+tył 2800, naprawa połamanych i uszkodzonych elementów +- 1000zł i wymiana przepływki.

To tak dla przykładu. Nie żałuję zakupu, to auto jest 80% dziennej motywacji by iść popracować ;audi;
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Cris_1986 


Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2016
Wszystkie posty: 4



Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 16:37   
     



LPG nie wchodzi w grę, mieszkam przy granicy z Rosją, i benzynę tankuje po 2 zł./ nie przerażają mnie koszta 2000 żeby coś wymienić/ czy tysiąc na coś innego . Ale te 10 tys na dzień dobry- to jakieś nie porozumienie, jak Audi mogło to tak zje..ać i umyli od tego ręce. Samochód ma też kilka małych wgniotek, porysowany tylni zderzak, pęknięta tylnią lampę i tak sobie liczę że mimo że kosztuje wyjściowo 31.000 to po opłatach, naprawie silnika i innych błędów i usterek to ponad 5 dyszek wyjdzie lekko:/ handlarz musiał by jeszcze sporo zejść jakieś 4 tysie. A jeszcze jedna rzecz, chodzi o wlepe w bagażniku, czyli tą naklejkę z numerem silnika, kodem koloru nadwozia, itd. Naklejka ta jest cała biała, po prostu wytarta... Jak to w ogóle możliwe, ja mam 20 letnie a4 i naklejka jest prawie jak nowa, a tu takie kwiatki nie wierze w to, że wypłowiałe albo sama się wytarła, myślicie że ktoś chciał coś ukryć, tylko po co? rok prod, kolor, silnik, model zgadza się z hostorią serwisową.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wolohator 



Model: A6 C6
Silnik: 4.2 BAT
Zasilanie: Pb
Nadwozie: Avant
Wiek: 44
Dołączył: 04 Lut 2016
Wszystkie posty: 12



Skąd: Polkowice
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 17:10   
     



Ja kupiłem swoją na początku grudnia za 38 tys. zł, bez pneumatyki z zawieszeniem wielowahaczowym. Na razie wymieniłem dwie cewki, olej i filtry (ok. 800 zł). Muszę jeszcze wymienić zawór podciśnienia w zbiorniku. Muszę zlikwidować wyskakujący błąd EVAPu i zbyt ubogiej mieszanki na drugim cylindrze. Dopiero będę zakładał instalację podtlenku LPG :-D , której koszt powinien zwrócić się po 12 tyś. km. Oczywiście dochodzi wymiana rozrządu.
jimv8 napisał/a:

To tak dla przykładu. Nie żałuję zakupu, to auto jest 80% dziennej motywacji by iść popracować

Zgadzam się w 100% ;audi;
Jaką masz instalację jimv8?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 19:01   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Cris_1986 napisał/a:
myślicie że ktoś chciał coś ukryć


może warto poszukać dalej i ten egzemplarz, jaka cena by nie była, puścić w zapomnienie.

Wolohator napisał/a:
Jaką masz instalację


Zakładali ciut przed moim zakupem na Stag. Instalacja totalnie spieprzona, słabe reduktory, zadławione zasilania itd.
Od razu gdy tylko nabyłem auto zmieniłem osprzęt na Hana Gold i dwa reduktory zavoli S no i poprzerabiałem zasilania z elektrozaworami. Jako że jestem zdania że te silniki nie mają prawa w pełnym zakresie pracować na LPG utrzymując mieszankę bogato, ustawiłem przełączenie na bp powyżej 56% obciążenia. Wystarczy do normalnej jak i lekko ostrzejszej jazdy i mam pewność że silnik nie pracuje na zubożonej mieszance. Przełączanie na bp i odwrotnie jest prawie nie odczuwalne. Średnie spalanie mieszęczne to 15L LPG i 20L paliwa.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wolohator 



Model: A6 C6
Silnik: 4.2 BAT
Zasilanie: Pb
Nadwozie: Avant
Wiek: 44
Dołączył: 04 Lut 2016
Wszystkie posty: 12



Skąd: Polkowice
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016 14:38   
     



Rozumiem, że założenie instalacji LPG z późniejszą wymianą rozrządu nie będzie kolidowało?
Cris_1986 napisał/a:
LPG nie wchodzi w grę, mieszkam przy granicy z Rosją, i benzynę tankuje po 2 zł.
Tak czy siak wizyty na stacji będą częste, ja póki co na baku robię niecałe 400 km, czyli średnio 20l/ 100 km.
Jimv8 jakie świece stosujesz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016 20:06   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Wolohator napisał/a:
jakie świece stosujesz


takie jak fabryka piszę, tylko zmniejszam odległość elektrody na 0,7-0,8 mm ze względu na LPG.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wolohator 



Model: A6 C6
Silnik: 4.2 BAT
Zasilanie: Pb
Nadwozie: Avant
Wiek: 44
Dołączył: 04 Lut 2016
Wszystkie posty: 12



Skąd: Polkowice
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 17:08   
     



jimv8 widzę, że zastosowałeś dwa reduktory. Co sądzicie na temat reduktora KME Twin Tur?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 42
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 18:13   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



git majonez, byle z zasilaniem fi8 i stosownym elektrozaworem.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Elementy silnika

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Bannery i buttony AUDI TECH TEAM
kody banerów i buttonów do pobrania
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 15 Maj, 2009 13:09
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin główny forum AUDI TECH TEAM
Uwaga!!! Poszczególne działy i katego...
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Wto 12 Maj, 2009 01:29
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona AUDI TECH TEAM - OOOO na Faceb...
Zostań naszym Fanem ;)
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Wto 09 Lis, 2010 16:12
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Portal AUDI TECH TEAM
strona naszego Klubu AUDI TECH TEAM K...
Astaroth Ogłoszenia i regulaminy 0 Pią 19 Cze, 2009 21:56
Astaroth
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Wszystkie modele Audi, informacje, or...
Astaroth Tylko prawdziwe samochody.. 0 Czw 22 Paź, 2009 17:38
Astaroth

[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności