tym razem mam Audi A6 C5 2.4 ze skrzynią automatyczną 6 stopniową
Multitronic, pewnie wszyscy wiecie że to największy niewypał audi bo nie miłosiernie się chrzanią ale cóż , ja jak to ja zawszę lubiłem i lubię zaoszczędzić i chcę wstawić tam tańszą i raczej mniej zawodną skrzynie Tiptronic 5 stopniową . Co o tym myślicie ??
Różnica będzie duża ?? Czy będę musiał coś przeprogramowywać w związku z tym ??
Czy tylko Wrzucę i odjadę ??