Pozostałe tematy » [V8 3,6] Automatyczne opuszczanie lusterek
Odpowiedz do tematu
 [V8 3,6] Automatyczne opuszczanie lusterek
Panowie jak można zrobić żeby lusterka boczne opuszczały się gdy włącze wsteczny? Jak to wysterować

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Automatyczne lusterka
kopkoi napisał/a:
Panowie jak można zrobić żeby lusterka boczne opuszczały się gdy włącze wsteczny? Jak to wysterować

Musiałbyś założyć pamięć foteli. W sterowniku masz już wszystko gotowe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Automatyczne lusterka
kopkoi napisał/a:
Panowie jak można zrobić żeby lusterka boczne opuszczały się gdy włącze wsteczny? Jak to wysterować


co to za bajer? czy tak było w opcji? i po co to komu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
takie coś było montowane np w bmw

Postaw piwo autorowi tego posta
 
daniello85 napisał/a:
takie coś było montowane np w bmw

Daniello my tu poważne tematy Audi poruszamy, a Ty z BMW wyskakujesz. W V8 było to również. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
daniello85 napisał/a:
takie coś było montowane np w bmw

Daniello my tu poważne tematy Audi poruszamy, a Ty z BMW wyskakujesz. W V8 było to również. ;audi;


A jak to działa, no bo po co opuszczać lusterka przy cofaniu? sorry za off topic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:

A jak to działa, no bo po co opuszczać lusterka przy cofaniu? sorry za off topic

Aby lepiej widzieć np odstęp rantu felgi od krawężnika przy cofaniu. Wrzucasz wstekę i lustra zjeżdżają do dołu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spoko już wiecej nie wyskocze z bmw

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co wiem to ta opcja była tylko w 4,2 ale moge sie mylić :-P , choc nie spotkałem sie jeszcze z 3,6 w tórej opuszczały sie lusterka. Nawiasem mówiac świetna funkcja baaaardzo przydatna podczas cofania ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam 4.2 i fotele z pamięcią standardowo i lusterko nie przestawia się gdzie szukać przyczyny?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
darekvw89 napisał/a:
Mam 4.2 i fotele z pamięcią standardowo i lusterko nie przestawia się gdzie szukać przyczyny?
tylko jedno się nie opuszcza?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylko prawe ma się automatycznie opuszczać na krawężnik po wł wstecznego

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa