 |
|
A6 C5 pływająca temepratura zewnętrzna |
| Autor |
Wiadomość |
sansai

Model: A3
Silnik: BKC
Zasilanie: ON
Nadwozie: Sportback
Wiek: 49 Dołączył: 13 Paź 2014 Wszystkie posty: 31
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: dolnyśląsk
|
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:08 A6 C5 pływająca temepratura zewnętrzna
|
|
|
Witam!
Czy spotkał się ktoś z sytuacją błędnych wskazań temp zewnętrznej? W aucie były już wymienione 3 czujniki, a kiedy na dworze jest powiedzmy +13, temp potrafi zejść nawet do -35, i tak sobie skacze, czasem ustawi się poprawnie a czasem pływa jak chce. Widać że poprzedni właściciel grzebał przy tym bo przy samym czujniku jest wlutowane jakieś 50cm kabla do przedłużenia. Wydaje mi się że w oryginale był inny czujnik (na kabelku) a teraz jest ze złączką bez kabelka (jak w passacie b5). Czy może to być spowodowane tym że ktoś zrobił takie druciarstwo i czujnik dał nieodpowiedni?
Kolejne objawy- może mają związek. Czasem szaleje wskaźnik paliwa, a ostatnio pokazał niski poziom oleju na FIS i nie szło tego zlikwidować- dopiero odłączenie aku pomogło. Czy to może być coś w instalacji? VAG nie pokazuje nic niepokojącego.
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
uszek

Model: D2
Silnik: 4.2 AQF
Zasilanie: B+LPG
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 2 razy Dołączył: 20 Lis 2013 Wszystkie posty: 138
     
Piwa: 3/4 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:27
|
|
|
ja tak mam, czujniki nie róznia się raczej poza długoscią kabla, np do mojego czujnik org kosztuje ponad 100zł a taki sam tylko bez kabla do octavi 30 zł.
U mnie też jest zlutowane i faktycznie były cyrki z temperatura jak były zasniedziałe styki albo słabe połączenie lutowane(naderwałem kable przy zakładaniu zderzaka). Poprawiłem lut zeby byl dobry i jest ok. Wczesniej mi wylaczało klimę ze względu na niska temp zewnetrzną oraz głupoty były na fisie z temp. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:40
|
|
|
co do wariacji na FISie to pod warunkiem,że auto jest w 123% sprawne, to trzeba by było przelutować zegary,żeby zlikwidować ewentualne zimne luty, natomiast co do temperatury zewnetrzenej to zacznij od posprawdzania tych rzeźbionych kabli.pozdr |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
sansai

Model: A3
Silnik: BKC
Zasilanie: ON
Nadwozie: Sportback
Wiek: 49 Dołączył: 13 Paź 2014 Wszystkie posty: 31
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: dolnyśląsk
|
Wysłany: Czw 23 Paź, 2014 20:53
|
|
|
Dzięki za sugestie, Audi zaliczyła małego dzwonka więc do tematu wrócę dopiero za jakiś czas. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Czujniki, kody i schematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |