Po udanym zakupie Audi A6 1,8T naszego kolegi
Denwer przyszedł czas na pomoc mojemu koleżce
piecka przy zakupie nowej Niuni A6Q (4B) 2,5TDI 180KM. Stan faktyczny auta nie różnił się od podanego telefonicznie przez właściciela. Nic dodać i nic ująć- prócz tego, że przydałaby się autostrada miedzy Zgorzelcem a Poznaniem.

Piećka Ty szczęściarzu ! ! ! ! ! Znaleźć Avanta w Quattro i z 6-cio biegową skrzynią w takim stanie, to trzeba być chyba w czepku rodzonym.
P.S.
Mam nadzieję, że poszerzy grafikę naszego forum o nowe fotki swojej LALUNI.
to sie nazywa miec szczęście, pozostaje tylko pogratulować udanego zakupu