Jeżeli powtórzyłam temat, to proszę mi wybaczyć i odesłać do odpowiedniego postu
Posiadam A4-B5 -1998r. w której w oryginale był zamontowany silnik 2,5 TDI z automatyczną skrzynią biegów. W związku z negatywnymi opiniami na temat silnika zapadła decyzja o wymianie serducha na 1,9 TDI z manualną skrzynią. Wszystko gra i buczy za wyjątkiem kontroli trakcji. Kontrolka nie gaśnie, a włącznik ASR nie reaguje
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
) Co do magików, to nazywam tak mechaników różnej maści