 |
Przesunięty przez: szynszylek Wto 06 Mar, 2012 18:22 |
[A3 2000] Rozmiar śrub na koła 5x100 czy 5x112? |
| Autor |
Wiadomość |
bigi31

Model: a3
Silnik: abt
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: hatchback
Dołączył: 18 Lut 2012 Wszystkie posty: 11
     
Skąd: Jelenia Góra
|
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 17:16 [A3 2000] Rozmiar śrub na koła 5x100 czy 5x112?
|
|
|
Mam pytanie jaki jest rozstaw osi w Audi a3 2000r i jakie rozmiar 5x100 czy 5x112?? powidzcie bo nie wiem, a mało sie na tym znam. a chcem zakupić alufelgi i Jakie najlepepiej kupić felgi do A3 ?? 15,16 czy 17??? tak aby nie musiał ich pozniej prostowac na naszych drogach??? POmocy |
_________________ Marzenie AUDI !!! |
|
|
|
|
|
 |
adi93


Model: Q7
Silnik: 3,0
Zasilanie: disel
Nadwozie: suv
Pomógł: 1 raz Wiek: 33 Dołączył: 21 Mar 2011 Wszystkie posty: 267
     
Piwa: 11/1 Skąd: Brzeziny
|
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 17:56
|
|
|
zalezne jest to czy omijasz dziury czy jedziesz i nie patrzysz, jesli omijasz to proponuje 17 ładniej sie prezentuje autko a rostaw srub to 5x112 jak w wiekszosci audi |
_________________ Auto jest Bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, a kobiety podstawą!
Audi Q7 3.0 (jest)
Audi A6 C5 sedan 2,8 (było)
Audi 100 C4 sedan 2,8 (było)
Audi 80 B3 sedan 1,8 (było) |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 19:47 Re: [A3 2000] Rozmiar śrub na koła 5x100 czy 5x112?
|
|
|
| bigi31 napisał/a: | | Mam pytanie jaki jest rozstaw osi w Audi a3 2000r i jakie rozmiar 5x100 czy 5x112?? powidzcie bo nie wiem, a mało sie na tym znam. a chcem zakupić alufelgi i Jakie najlepepiej kupić felgi do A3 ?? 15,16 czy 17??? tak aby nie musiał ich pozniej prostowac na naszych drogach??? POmocy |
Rozstaw 5x100. Szukaj max 16" |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
[C4 100]Rozmiar opon a praca ASB
|
itor |
Skrzynie automatyczne |
4 |
Sob 10 Lis, 2012 22:06  Pasiak |
 |
[100 C3 2.4D] Zmieniamy rozstaw śrub ...
|
Piotrch |
Napęd przedni |
5 |
Nie 03 Cze, 2012 20:09  jimv8 |
 |
A6 c6 koła 19
|
bullteriersfan |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
0 |
Sro 23 Mar, 2016 21:28  bullteriersfan |
 |
[ 100 c3 ] Piasta koła manual/automat
|
suchy1704 |
Napęd przedni |
4 |
Wto 13 Mar, 2012 01:07  Pasiak |
 |
Zeszło powietrze z koła na mrozie
|
Astaroth |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
35 |
Sro 03 Gru, 2014 16:20  Astaroth |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |