2 tygodnie temu zostawiłem auto w warsztacie na 3 dni w celu naprawy hamulców oraz wymiany końcówek drążka kierowniczego.
Zostało wymienione końcówki oraz łączniki stabilizatora, więcej nic tak twierdzili.
Przed naprawą miałem miękkie zawieszenie. Po odebraniu samochodu, kierownica już nie odbija tak dynamicznie jak wcześniej a każdą nierówność na drodze przeżywam bardzo boleśnie, bardzo mnie trzęsie , i nie tylko mnie zresztą, pasażerów również
Czy ww. zmiany mogą być spowodowane wymianą końcówek oraz łączników stabilizatora
Zgłaszałem ten problem, ale oni twierdzili, że tak ma być i to że jest twardo to mi się tylko wydaje. Czy z czasem jak rozbiją się tuleje to zawieszenie zrobi się miękkie? Czy coś zostało zbyt mocno przekręcone?