Zawieszenie » Sportowe zawieszenie [Weitec]
Odpowiedz do tematu
 Sportowe zawieszenie [Weitec]
Witam jak w temacie zastanawiam sie nad tym zestawem na wiosne, i teraz pytanie czy będę musiał coś jeszcze dokupić? i czy warto to kupić? ile idzie na dół o ile dobrze pamietam to zielony weitec daje -40/40mm ?
opinie speców mile widziane
chyba że ktoś ma jakieś sport zawias do c4 w okazyjnej cenie?
http://moto.allegro.pl/it..._100_a6_c4.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Sportowe zawieszenie [Weitec]
ujek69 napisał/a:
Witam jak w temacie zastanawiam sie nad tym zestawem na wiosne, i teraz pytanie czy będę musiał coś jeszcze dokupić? i czy warto to kupić? ile idzie na dół o ile dobrze pamietam to zielony weitec daje -40/40mm ?
opinie speców mile widziane
chyba że ktoś ma jakieś sport zawias do c4 w okazyjnej cenie?
http://moto.allegro.pl/it..._100_a6_c4.html
z tego co się orientuję to nic już nie trzeba będzie dokupować, przełożysz sobie tylko tarcze zaciski i będzie hulać :]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no tez tak myslalem:) tylko pytanie czy to nie jest wytłuczone, no ale raczej sie nie przekonam bez spróbowania:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ujek69 napisał/a:
no tez tak myslalem:) tylko pytanie czy to nie jest wytłuczone, no ale raczej sie nie przekonam bez spróbowania:)
raczej tak :mrgreen: może warto zastanowić się nad nówką? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak narazie to znalazlem tylko jakies tms technik za ponad 1000 a to jednak juz troche wydatek
a tak sie zastanawialem jakby wrzucic na stare amorki nowe sprezyny sportowe? co wy na to

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli chcesz setunię rzucić na glebę 35mm, to nic nie musisz robić prócz oczywiście wymiany sprężyn. Jeżeli jednak masz ochotę zglebować ją na 40mm, to musisz już wymienić całość z amorami przeznaczonymi do tego celu. Inaczej wytłuczesz sobie amortyzatory. Ja mam swoją eSe rzuconą o 40mm i brakuje mi czasem tych 5mm np przy przejeździe przez lepera.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli polecą nowe czerwone sprężyny na stare amorki i powinno być ok, tak mi się wydaję, nawet niechodzi mi o taką dużą glebe co o deczko twardziej

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Zawieszenie 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa