Tapicerka, dywany, plastiki itp. » Boczki drzwi
Odpowiedz do tematu
 Boczki drzwi
Witam
Mam pytanie odnośnie boczków drzwi ponieważ jak kupiłem auto to boczki drzwi nie były spasowane idealnie z deską rozdzielczą i są one niżej niż deska, idzie to jakoś podnieść żeby było ładnie spasowane? Mogę podesłać zdjęcia jak to wygląda u mnie..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego wrzuć zdjęcia bo faktycznie chyba trzeba to zobaczyć. Wiesz tam nie ma regulacji jako takiej. Mocujesz boczki do drzwi w ustalonych miejscach. Nie ma tam śrub "fasolek" że sobie możesz przesuwać. Jeśli drzwi są OK to powinno się zgrywać. A kokpit chyba też nie jest podniesiony? :)
Daj wyraźne zdjęcia to może łatwiej będzie Ci pomóc Kolego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Miałem zakładany gaz ale to już kupiłem auto z założony może przez to deska jest wyżej ale raczej stawiałbym na drzwi, to jest zarówno strona kierowcy jak i pasażera co widać na zdjęciach:








Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jak szczeliny pomiędzy drzwiami (sprawdź wszystkie ale szczególnie pomiędzy słupkami A oraz B)?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mi to wyglada na deske ze tam tkwi przyczyna ale moge sie mylic choc jak pisał przedmówca boczki nie maja regulacji ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niby szczeliny są w miarę ok, jak sprawdzałem, mam podesłać zdjęcia? A co do deski to jest możliwość jakoś jej obniżenia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
deski nie obnizysz...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
deski nie obnizysz...

Czyli mam rozumieć że wina leży po stronie drzwi tak? Ale mogły aż tak opasc na zawiasach? Porobie zdjęcia drzwi i wstawię żeby pokazać szczeliny jak wyglądają

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
deski nie obnizysz...

Czyli mam rozumieć że wina leży po stronie drzwi tak? Ale mogły aż tak opasc na zawiasach? Porobie zdjęcia drzwi i wstawię żeby pokazać szczeliny jak wyglądają
nie musiały opaść, wystarczy,że ktoś przed Tobą ściagał boczki i żle je załozył...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrobiłem dzisiaj zdjęcia drzwi i widać ewidentnie że drzwi opadły do tego żeby je zamknąć to trzeba dość mocno trzasnąć gdzie drzwi z tyłu chodzą lekko i zamykają się też bardzo lekko.
Strona kierowca:






Strona pasażer:






Proszę o informację czy to wina zawiasów na drzwiach i czy da się to wyregulować czy trzeba zawiasy zmieniać no i czy boczki się podniosą skoro ewidentnie drzwi opadły.
Z góry dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak drzwi się podniosą to i analogicznie boczki pójda do góry...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:

Proszę o informację czy to wina zawiasów na drzwiach i czy da się to wyregulować czy trzeba zawiasy zmieniać no i czy boczki się podniosą skoro ewidentnie drzwi opadły.
Z góry dziękuję

To jest wina zawiasów. Niestety przy regulacji z używkami za bardzo nie poszalejesz, ale mógłbyś przynajmniej przyglądnąć się górnym - szybciej się zużywają.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A macie jakąś instrukcję jak regulować te zawiasy? W ogóle to lepiej wymienić zawiasy czy najpierw pobawić się regulacją?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tutaj masz jak to wygląda w A4 B6/B7 w B5 powinno być podobnie:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam pytanie czy zawiasy od A4 B6 pasują również w A4 B5 po lifcie?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tapicerka, dywany, plastiki itp. 

[ IP: 18.216.32.116 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa