Audi A4/S4 » Zakup Audi A4 B5 1.8T
Odpowiedz do tematu
 Zakup Audi A4 B5 1.8T
Witam!
Podaje aukcje z znanego serwisu i proszę o napisanie co sądzicie o niej i na co mam zwrócić uwagę lub o co się spytać sprzedającego.. Jestem zielony w tych sprawach stąd moje pytanie..
Oto link:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2019611828

Z góry dzięki za wszelkie informacje..
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie rozumiem takich ludzi którzy sprzedają samochód ale bez radia. Dobrze, że są koła i kierownica. :mrgreen:
Na tych fotkach ciężko stwierdzić czy auto jest OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Nie rozumiem takich ludzi którzy sprzedają samochód ale bez radia
przecież radio popchnie jeszcze za dobra kase... co za ludzie...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Nie rozumiem takich ludzi którzy sprzedają samochód ale bez radia
przecież radio popchnie jeszcze za dobra kase... co za ludzie...

Ja za takie radio 50zł bym nie dał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moje pytanie było co sądzicie lub jakie mam zadać pytania sprzedającemu a nie pisać rzeczy czy jest radio czy nie ma.. Radio jest w zestawie tylko ze nie to ze zdjecia a oryginalne radio Audi na dwa piny..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
Moje pytanie było co sądzicie lub jakie mam zadać pytania sprzedającemu a nie pisać rzeczy czy jest radio czy nie ma.. Radio jest w zestawie tylko ze nie to ze zdjecia a oryginalne radio Audi na dwa piny..

Gdybyś czytał uważnie to co piszę to umieściłbyś fotki lepszej jakości do przeglądu. Radio jest rzeczą drugoplanową.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oto dodatkowe zdjęcia auta które dostałem od właściciela.. Proszę o jakieś informacje czy warto:) Z góry dzięki za wszelkie info



























Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mało treściwe fotki. To co widzę na tych fotkach jest w dobrym stanie, ale środek nie jest najważniejszy. Najważniejsze fotki, to fotel kierowcy, kierownica (nie sam Airbag) oraz karoseria - szpary i odcień blacharki. Ja nie jestem nadal w stanie stwierdzić, czy auto miało nieciekawą przeszłość. Jeżeli wszystko tak wygląda jak np konsola, to jest OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
fotki bardzo nie konkretne, mało można po nich powiedzieć, myślę że właściciel może mieć coś do ukrycia dlatego wysyła takie zdjęcia

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 52.14.14.164 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa