Kupujemy Audi » Sprawdzenie nr VIN i historii Audi
Odpowiedz do tematu
 Re: A4 b5
Jachu85 napisał/a:
Witam, niedawno kupiłem audi chciałbym żeby ktoś sprawdził mi wyposażenie po vinie, chce je porównać ze stanem faktycznym Wauzzz8dzsa021577
do sprawdzenia wyposażenia nie jest potrzebny VIN sprawdż po kodach z książki serwisowej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli jest jakaś dobra duszyczka z możliwościami to prosiłbym o rozkodowanie VIN WAUZZZ8EX4A250800
Tak naprawdę zaliczkę już dałem i raczej kupno przesądzone, ale jednak każda informacja cenna :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tiacocstoe napisał/a:
Jeżeli jest jakaś dobra duszyczka z możliwościami to prosiłbym o rozkodowanie VIN WAUZZZ8EX4A250800
Tak naprawdę zaliczkę już dałem i raczej kupno przesądzone, ale jednak każda informacja cenna :)


A patrzyłeś na www.autobaza.pl bo tam pokazuje że ta sztuka miała jakąś szkodę w przeszłści.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie tak do końca wiarygodna ta autobaza, sprawdziłem 2 samochody które na 123% mają historie wypadkową , zgłoszoną i ubezpieczyciel wypłacił szkodę, a tam ani widu ani słychu o tym, za to pojawił się komunikat o jakimś problemie z moim CLK który na 123% nie ma zadnej historii, cos tu nie za bardzo działa

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz 100% racji bo moje stare auto miało szkodę wypłaconą z AC (wyjęli mi radio tydzień po zakupie) i nic nie ma na podanym portalu. Za to obecne auto miało 3 szkody i przy sprawdzeniu wszystko się zgadza, nie wiem od czego to jest zależne ale sprawdzić nie zaszkodzi.
Ale tak samo błędy są w naszym rodzimym historiapojazdu.gov.pl gdzie moje stare auto zostało wyrejestrowane ale tam ciągle wisi i jedynie jest opis że nie mam ubezpieczenia :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Siema,
Szykuje sie do zakupu pierwszego Audi i padło na A6C6 2.7 Q polift.
Dostałem od sprzedającego vin - WAUZZZ4F99N007350 - Czy pomożę ktoś i sprawdzi historie i przebieg??
Albo podeśle stronke/link gdzie wiarygodnie to sprawdzają??

Darmowe strony juz sprawdzone. :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po info dotyczące sprawdzenia prosze pisać na email marco5@interia.eu

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Kupujemy Audi 

[ IP: 3.140.255.150 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa