Film, książka, teatr, gry » Seriale
Odpowiedz do tematu
 Seriale
Dzień dobry wieczór. Tak sobie pomyślałam, że nie mamy jeszcze takiego tematu, więc go zakładam i mam nadzieję, że będziemy się tutaj wymieniać seriami wartymi obejrzenia. Podejrzewam, że większość z nas ma kablówkę, a wiadomo - tam seriali od zatrzęsienia.
Żeby nikt się nie wstydził, ja zacznę.
W wolnych chwilach oglądam:
- Fringe
- Gra o Tron
- Lilyhammer
- American Horror Story
- The Big Bang Theory

Wcześniej zdarzało mi się obejrzeć również CSI: Las Vegas i Criminal Minds ( stare sezony). Ze względu na to, że zrobiło się bardzo tendencyjnie, już ich nie oglądam :P

Aaa i jeszcze Battlestar Galactica :s050

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Osobiście nie przepadam za serialami- uwiazują.
Czasem jednak zdaża mi się przywiązać zwłaszcza jesli jest nadawany 1 raz w tyg.
Dr. House
Lie to me (Magia kłamstw)
Heroes

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja polecam:
Breaking Bad
The Wire
The Fall
True Detective
Oz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja polecam "Zaklinaczke duchów" (Ghost Whisperer)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Arrow i Gotham :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gomorra ale serial nie film.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na niemieckim FOXie leci ostatnio Ray Donovan dugi sezon. Całkiem niezły, na pewno o niebo lepszy od pierwszego.
No i oczywiście kultowy już American Horror Story:Freak Show (sezon czwarty). Jest straszny, pokręcony, pełen perwersji. Ale jak wciąga ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie mam czasu na TV ale jesli już coś oglądam to tylko Wikingów :mrgreen: WYPAS!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zaczęłam ostatnio oglądać Under the Dome. Jest to serial niby oparty na książce King'a pod tym samym tytułem (polskie wydanie Pod kopułą). Niby, ponieważ serial oprócz kopuły nie ma praktycznie nic wspólnego z książką. Podobnie jak i 3 i 4 sezon Gry o Tron z książkami ma już bardzo mało wspólnego. Zaczęłam właściwie oglądać z ciekawości, chciałam zobaczyć , jak przeniesiono tytułową kopułę na ekran i muszę wam niestety napisać, że jeżeli ktoś książki nie czytał, to jest nawet spoko ( o ile uda wam się przebrnąć przez pierwsze trzy, dość drętwe odcinki). Historia wciąga.
Jeżeli ktoś natomiast, tak jak ja książkę czytał, to będzie zgrzytał zębami. Mocno.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pierwsza Miłość :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
House of Cards.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Film, książka, teatr, gry 

[ IP: 3.17.162.247 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa