Witam,

Potrzebuje troche czesci do mojej S3ki i slyszalem ze mozna uzyc tych samych od A3 a nawet czasami z Golfa VI. S3 jest z 2008 r po lifcie i potrzebuje nastepujacych czesci:

a) lampy (led + xenon - zwykle, nieskretne) - tutaj chyba bez problemu moge kupic od A3?
b) maska - wydaje mi sie ze wystarczy znalezc dobra od A3 2008?
c) poduszki pasazera, kierowcy + kokpit - mozna od A3 2008 czy musze szukac specjalnie z S3? Czy jest roznica czy sa takie same?
d) blotnik - bedzie pasowac od 2008 A3?
e) zderzak + grill - tutaj chyba musze szukac od S3 bo jest zupelnie inny nawet niz w S-line?
f) chlodnica + wzmocnienie nad chlodnica - czy mozna kupic od innego modelu? Slyszalem ze nawet pasuje od 2.0TDI /2.0TFSI itp ??
g) szyba przednia - ????
h) jesli mam kierownice mala okragla S3 a nie ta splaszczona, to czy wymieniajac poduszki moge od razu zakupic splaszczona kierownice S3 z multifunkcja? Moja niestety jest mala okragla bez multifunkcji, to czy jak wymienie to bedzie dzialalo wraz z seryjnym radiem ?
i) lusterko - nie moge znalezc nigdzie lusterka na allegro takiego jak moje - chrom wraz z kierunkami, tylko serwis?
j) wszystkie drobne plastiki, uszczelki, suwki, zapinki, gumki, uszczelki itd. — warto szukac po gieldach / allegro czy lepiej zakupic w serwisie?

Niestety musze naprawic swoje S3 po malym crashu i straty sa jak powyzej, nie chce klepac, sklejac wole powymieniac, ale dostalem info ze czesci od zwyklej A3 beda tez pasowac..

z gory dziekuje za pomoc!