Pytajnik, czyli zielono mi ;) » pomoc w wycenie
Odpowiedz do tematu
 pomoc w wycenie
Witam,
proszę o małą pomoc a mianowicie w ustaleniu ceny część do mojej Audi A6 C6, a dokładnie ceny takich części jak:
- zderzak przedni z miejscem na spryskiwacze reflektorów,
- kratka lewa przednia przy halogenie przeciwmgłowym
- reflektor przeciwmgłowy lewy
- atrapa chrom zderzaka przedniego
- listwa ozdobna zderzaka chrom lewa

ceny tych części są mi potrzebne do sporządzenia kalkulacji do pozwu cywilnego przeciwko właścicielowi pewnego psa który chciał popełnić samobójstwo wbiegając pod moją szósteczkę.

Jeżeli byłoby możliwe to poproszę o Prt Sc tabeli z ETKI z aktualnymi cenami części.

Muszę złożyć pozew do sądu z powództwa cywilnego ponieważ właściciel psa całkowicie nie poczuwa się do odpowiedzialności cywilnej za swojego czworonoga. Dodatkowo chamska postawa tego człowieka skłoniła mnie do użycia wszelkich możliwych kroków prawnych zmierzających do dania mu lekcji pokory. Zanim podjąłem kroki prawne chciałem polubownie załatwić ta sytuację, ale z niektórymi nie da się rozmawiać.


Bardzo zależy mi na czasie:) z Góry dziękuję :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: pomoc w wycenie
WOJTAS napisał/a:
Witam,
proszę o małą pomoc a mianowicie w ustaleniu ceny część do mojej Audi A6 C6, a dokładnie ceny takich części jak:
- zderzak przedni z miejscem na spryskiwacze reflektorów,
- kratka lewa przednia przy halogenie przeciwmgłowym
- reflektor przeciwmgłowy lewy
- atrapa chrom zderzaka przedniego
- listwa ozdobna zderzaka chrom lewa

ceny tych części są mi potrzebne do sporządzenia kalkulacji do pozwu cywilnego przeciwko właścicielowi pewnego psa który chciał popełnić samobójstwo wbiegając pod moją szósteczkę.

Jeżeli byłoby możliwe to poproszę o Prt Sc tabeli z ETKI z aktualnymi cenami części.

Muszę złożyć pozew do sądu z powództwa cywilnego ponieważ właściciel psa całkowicie nie poczuwa się do odpowiedzialności cywilnej za swojego czworonoga. Dodatkowo chamska postawa tego człowieka skłoniła mnie do użycia wszelkich możliwych kroków prawnych zmierzających do dania mu lekcji pokory. Zanim podjąłem kroki prawne chciałem polubownie załatwić ta sytuację, ale z niektórymi nie da się rozmawiać.


Bardzo zależy mi na czasie:) z Góry dziękuję :)
teraz nie mam jak ale jeśli do wieczora nikt Ci nie podeśle to wieczorem się tym zajmę.

Wystawiono 1 piw(a):
WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Myśle, że najlepiej byłoby zadzwonić lub nawet udac sie osobiscie do ASO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Myśle, że najlepiej byłoby zadzwonić lub nawet udac sie osobiscie do ASO.
to dobry pomysł, podobnie z rzeczoznawca, bedziesz miec wtedy podkładke na papierze od specjalisty...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Myśle, że najlepiej byłoby zadzwonić lub nawet udac sie osobiscie do ASO.
Cytat:

też o tym myślałem :mrgreen:
Pasiak napisał/a:

Sergio napisał/a:
Myśle, że najlepiej byłoby zadzwonić lub nawet udac sie osobiscie do ASO.
to dobry pomysł, podobnie z rzeczoznawca, bedziesz miec wtedy podkładke na papierze od specjalisty...

o tym też myślałem ale znany mi rzeczoznawca zawiesił swoją działalność w tej dziedzinie.

zobaczę co odpowie pozwany na moją wycenę z ETKI? Jak nie będzie mu pasowała wycena to sam będzie musiał powołać biegłego w zakresie wyceny uszkodzeń i koszty będą po jego stronie :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: pomoc w wycenie
-zderzak przedni z miejscem na spryskiwacze reflektorów 4F0807105A 379,61
- kratka lewa przednia przy halogenie przeciwmgłowym 4F0807681 10,89
- reflektor przeciwmgłowy lewy 4F0941699 92,46
- atrapa chrom zderzaka przedniego 4F0853651 214,20
- listwa ozdobna zderzaka chrom lewa 4F0853065 27,07
Ceny są cenami brutto oczywiście w Euro bez rabatów.
Sądzę, że na tych częściach się nie skończy. Dojdą jeszcze małe elementy plastikowe typu uchwyty itd.

Wystawiono 1 piw(a):
WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
-zderzak przedni z miejscem na spryskiwacze reflektorów 4F0807105A 379,61
- kratka lewa przednia przy halogenie przeciwmgłowym 4F0807681 10,89
- reflektor przeciwmgłowy lewy 4F0941699 92,46
- atrapa chrom zderzaka przedniego 4F0853651 214,20
- listwa ozdobna zderzaka chrom lewa 4F0853065 27,07
Ceny są cenami brutto oczywiście w Euro bez rabatów.
Sądzę, że na tych częściach się nie skończy. Dojdą jeszcze małe elementy plastikowe typu uchwyty itd.


dziś szukałem cen na tej stronie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ i jeżeli chodzi o części to ich koszt 3747zł, ( może temu że policzyłem sobie gril od S6 ;) ) bez robocizny czyli demontaż, lakierowanie i montaż.

Gość mnie zdenerwował swoim buractwem dlatego przyda się mu lekcja, która do tanich nie należy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
Adi202 napisał/a:
-zderzak przedni z miejscem na spryskiwacze reflektorów 4F0807105A 379,61
- kratka lewa przednia przy halogenie przeciwmgłowym 4F0807681 10,89
- reflektor przeciwmgłowy lewy 4F0941699 92,46
- atrapa chrom zderzaka przedniego 4F0853651 214,20
- listwa ozdobna zderzaka chrom lewa 4F0853065 27,07
Ceny są cenami brutto oczywiście w Euro bez rabatów.
Sądzę, że na tych częściach się nie skończy. Dojdą jeszcze małe elementy plastikowe typu uchwyty itd.


dziś szukałem cen na tej stronie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ i jeżeli chodzi o części to ich koszt 3747zł, ( może temu że policzyłem sobie gril od S6 ;) ) bez robocizny czyli demontaż, lakierowanie i montaż.

Gość mnie zdenerwował swoim buractwem dlatego przyda się mu lekcja, która do tanich nie należy
a wezwałes POLIZEI na miejsce zdarzenia? Pies mojego znajomego odwalił podobny numer i koleszka miał kupe nieprzyjemności... tym bardziej,że poszkodowany nie chciał się dogadać i od razu zadzwonił po niebieskie wsparcie...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W 5000zł powinno się zmieścić. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
a wezwałes POLIZEI na miejsce zdarzenia? Pies mojego znajomego odwalił podobny numer i koleszka miał kupe nieprzyjemności... tym bardziej,że poszkodowany nie chciał się dogadać i od razu zadzwonił po niebieskie wsparcie...


Zgłosiłem kolizję następnego dnia jak już wiedziałem że mam do czynienia z kołkiem. Koleś przyjął mandat :mrgreen: czym przyznał się do winy :evil:
Adi202 napisał/a:
W 5000zł powinno się zmieścić.
Też tak uważam. Muszę się zmobilizować i w tym tygodniu złożyć wniosek do sądu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.129.70.157 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa