Negatywne opinie » [ODRADZAM]-i car Poznań
Odpowiedz do tematu
 [ODRADZAM]-i car Poznań
Nie polecam firmy i-car z Poznania.Zakupiłem u nich reflektor przedni podwójna soczewka do C4 A6.Miał być z paragonem.Rozmawiałem przed zakupem ok. 20 minut i zadawałem konkretne pytania:
1.-czy lampa jest europejska(Podstawowe pytanie)?-tak
2.-czy mocowania całe?-brak jednego(zgodziłem się)
3.-czy regulacje całe,sprawne?-tak
4.-czy jest dzwignia do przestawiania światła europa?-tak
Miało być wszystko OK oprócz jednego, górnego zaczepu.Co się okazało?Rozwalona(brak)regulacji odbłyśnika a sama soczewka od angola(załamanie światła \__ ).Lampa totalny gruz.Brak paragonu.
Zadzwoniłem do nich a gościu powiedział mi że taką tylko mieli i taką mi wysłali a jeśli jej nie chcę to mogę ją odesłać do nich z paragonem.Zwróciłem uwagę,że paragonu nie dostałem to facet powiedział mi żebym radził sobie sam i ......tyle było rozmowy-jak cham rozłączył się.
Stanowczo odradzam

Postaw piwo autorowi tego posta
gosc
 I-CAR TO PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem przez allegro w tej firmie lampę do A4, której nigdy nie dostałem.Ponoć się gdzieś zapodziała. Poprosiłem więc o zwrot pieniędzy, lecz się nie mogłem na nie doczekać. Musiałem jeszcze kilka razy dzwonić i dopominać się o własne pieniądze. Na szczęście kasę odzyskałem, ale chyba tylko i wyłącznie dzięki swojemu uporowi. Po wszystkim wystawiłem im negatywa a te świnie bez honoru odwdzięczyli mi się tym samym. Przestrzegam przed tą firmą, to jakaś wielka kompromitacja i porażka. Szkoda nerwów.


Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Negatywne opinie 

[ IP: 18.221.53.5 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa