Pozostałe tematy » Wymiana kierownicy A3 8P na nowszą
Odpowiedz do tematu
 Wymiana kierownicy A3 8P na nowszą
Witam serdecznie.

Znajomy niedługo chce mi oddać kierownice S-Line ze ściętym dołem. Jednak brak w niej poduszki powietrznej. Chce się podjąć wymiany, kupić poduszkę i obszyć na nowo gdyż wymaga trochę kosmetyki.

Problem w tym, że nie do końca wiem czy każda okrągła poduszka pasuje do każdej kierownicy z okrągłym slotem na nią.

Zielono mi w tym temacie stad pytanie jakiej poduszki szukać ? Najczęściej na allegro trafiam na poduszki od A8 D3.
Czy musi to być poduszka od A3 by pasowały wtyczki ?

Niestety nie wiem z jakiego dokładnie modelu jest owa kierownica. Kolega oddaje bo do jego 8L nie pasuje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wymiana kierownicy A3 8P na nowszą
buddy napisał/a:
Witam serdecznie.

Znajomy niedługo chce mi oddać kierownice S-Line ze ściętym dołem. Jednak brak w niej poduszki powietrznej. Chce się podjąć wymiany, kupić poduszkę i obszyć na nowo gdyż wymaga trochę kosmetyki.

Problem w tym, że nie do końca wiem czy każda okrągła poduszka pasuje do każdej kierownicy z okrągłym slotem na nią.

Zielono mi w tym temacie stad pytanie jakiej poduszki szukać ? Najczęściej na allegro trafiam na poduszki od A8 D3.
Czy musi to być poduszka od A3 by pasowały wtyczki ?

Niestety nie wiem z jakiego dokładnie modelu jest owa kierownica. Kolega oddaje bo do jego 8L nie pasuje.

-------------
Latwo wymienic :-) ale nie bedzie mozne jej dodac do twojego auta komputer moze jej niezakceptowac,chyba dobrze mysle ;-) niech inni koledzy z forum sie wypowiedza czy mam racje.
Ja tez wymienialem w swojej, na 3 ramienna i wiem cosik w tym temacie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystkie kierki robione są z jednego szablonu tak jak nie robią poduszki Airbag konkretnie do jednego modelu auta. Różnica polega tylko na multimedii. Jeżeli masz obecnie kierkę multimedialną, to będzie wszystko pasować. Poduszki powietrzne są z dwoma i z jednym zapalnikiem. Sprawdź u siebie co masz i szukaj takiej samej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za odpowiedzi.

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę ale jeżeli przy każdej diagnostyce wyskakuje błąd połączenia z funkcjami multimedialnymi kierownicy to oznacza, że komputer powinien przyjąć nową kierownice tak jak pisze Adi, tak ?

Aktualna kierownica jest bez przycisków.

Czy ładunek/zapalnik poduszki jest w niej samej, czy jest gdzieś umiejscowiony za kierownicą przy kolumnie ? Gdy przeglądałem poduszki powietrzne (okrągłe z A8 D3) to natrafiałem czasem na aukcje samych poduszek (ok 400zl) i poduszek z "dużym nabojem" (prawdopodobnie ładunek/zapalnik), za ok. 1000zl.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
buddy napisał/a:

jeżeli przy każdej diagnostyce wyskakuje błąd połączenia z funkcjami multimedialnymi kierownicy to oznacza, że

że masz zakodowaną funkcję multimedialną.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa