Film, książka, teatr, gry » Gry komputerowe
Odpowiedz do tematu
 
ja ostatnio zacząłem grać w takie MMORPG Runes of Magic, dla wtajemniczonych jest to coś w stylu World of Warcraft tylko za darmo, jak ktoś lubi takie gry to polecam ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Yes yes yes!!!
Pokonałam wszystkich dziadów chędożonych i ukończyłam wersję zakonną Wiedźmina. Gra ma parę wad, ale zalet jest zdecydowanie więcej. Jako, że ukończyłam jedną z 3 wersji gry, siadam do ponownego przejścia :mrgreen:

PS Waber
Starcie w katakumbach z Azarem i królową kimimor uważam za najgorsze, co mnie w tej grze spotkało. Po doładowaniu postaci kilkoma złotymi talentami Wielkiego Mistrza Zakonu unicestwiłam w 4 minuty :mrgreen:
Pozostaje czekać na drugą część, szkoda że tak dłuuugo :rozpacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gratuluję kochana :D

Dla mnie najbardziej wkurzająca była walka z Królową Kikimor ;) więc Ci się nie dziwię.
A jak będziesz jeszcze raz przechodziła Wieśka, to postaraj się nie zabić Berengara - będzie potem łatwiej z Azarem.

(Ja to mam jednak sentyment do elfów - w większości rozgrywek staję po ich stronie;) Tylko raz grałam po stronie ludzi, a neutral mnie wkurzał i wzięłam jak zwykle stronę elfów w pewnym momencie.)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
waber napisał/a:
Dla mnie najbardziej wkurzająca była walka z Królową Kikimor

Kikimor naturalnie - z podniety nie zauważyłam literówki :-P
Berengara tym razem sobie zostawię, zabieram się za wersję elfią właśnie. Biedny wieśniak niedoświadczony w tego typu grach dopiero na końcu gry zorientował się, że gra wersję zakonną :lol:
Plądrowanie krzaków czas zacząć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
kikimor naturalnie - z podniety nie zauważyłam literówki


Nie wyłapałam tej literówki - też się podnieciłam tym, że udało Ci się przejść grę :D
Powodzenia w kolejnej rozgrywce - jakby co, to jak zwykle jestem do Twojej dyspozycji ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja preferuję bardziej wyścigówki i sportowe:

-Need for speed Most Wanted i Need for speed Pro Street
-Fifa07 , 08 , 09 , 10 i czekam na 11 :hyhy: :padam:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla fanów slasherów z elementami RPG krótkie info:
w czerwcu br. wychodzi nowa gra "Hunted: The Demon's Forge - Kuźnia Demona" - moja recenzja oparta o dostępne w sieci materiały znajduje się na stronie: http://hunted.com.pl/ - to może być całkiem fajna gierka na wakacje :)

No i coś dla fanów rodzimych produkcji:
o tym, że za kilka dni światło dzienne ujrzy również "Wiedźmin2" nie trzeba chyba obszernie pisać - czekam z wielką niecierpliwością na kuriera z przesyłką ;)
Więcej na temat nowych przygód Geralta możecie przeczytać tutaj: http://www.witchersite.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
waber napisał/a:
o tym, że za kilka dni światło dzienne ujrzy również "Wiedźmin2" nie trzeba chyba obszernie pisać - czekam z wielką niecierpliwością na kuriera z przesyłką


Ja też - Wiesław f*** yeah :hurra:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurza stopa..a już myślałem że tylko ja gram na komputerze... miło że taki temacik
został założony :evil: Przyznam się bez bicia że trochę za dużo przy nim spędzam czasu..
no przynajmniej tak twierdzi "meine" żona.. ja uważam że trzeba siedzieć póki się grę
nie przejdzie :mrgreen:
-preferuje wszystko co ma dobrą fabułę..od UFO, starcrafta,
serie C&C, Dragon Age(dwójka to porażka)Wiedźmak po gry wyżywkowe - strzelanki, samochodówki - NFS(moim zdaniem skończył się na carbonie) GRID..itp
Pozdrowionka

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maciejka00 napisał/a:
Kurza stopa..a już myślałem że tylko ja gram na komputerze... miło że taki temacik
został założony :evil: Przyznam się bez bicia że trochę za dużo przy nim spędzam czasu..
no przynajmniej tak twierdzi "meine" żona.. ja uważam że trzeba siedzieć póki się grę
nie przejdzie :mrgreen:
-preferuje wszystko co ma dobrą fabułę..od UFO, starcrafta,
serie C&C, Dragon Age(dwójka to porażka)Wiedźmak po gry wyżywkowe - strzelanki, samochodówki - NFS(moim zdaniem skończył się na carbonie) GRID..itp
Pozdrowionka
uwielbiam Starcraft :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maciejka00 napisał/a:
preferuje wszystko co ma dobrą fabułę..od UFO, starcrafta,
serie C&C, Dragon Age(dwójka to porażka)Wiedźmak po gry wyżywkowe - strzelanki, samochodówki - NFS(moim zdaniem skończył się na carbonie) GRID..itp

To ja widzę, że się dogadamy :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:mrgreen: ehh od razu lżej na duszy!.. Kolega zamówił sobie wiedźmaka 2-wersje kolekcjonerska-200 coś dał..gierka przyszła mu w czwartek ale miałem ubaw że gre można
uruchomić dopiero chyba dzisiaj.. :lol: ..jutro przejdę się do niego zobaczę co i jak z W2..
kolo wziął sobie nawet urlop :kwasny: żeby w spokoju się "rozkoszować"....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja poczekam aż stanieje, albo będzie jakaś super-hiper wersja ;-) Nie tak znowu dawno skończyłem jedynkę więc mi się nie spieszy... A na razie gram w GTA IV i misje dodatkowe do tejże giery - specjalnie z myślą o niej wymieniłem bebechy w kompie ;-)

Z gierek na wolną chwile w pracy itp polecam Zuma i Zuma's Revenge. Zamiast pisać prace licencjacką w nie grałem, tak wciągają ;-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cofnijmy sie troszkę w czasie, czy ktoś z Was pamieta jeszcze Carmageddona 2 :mrgreen: hehehh pamietam jeszcze z ogólniaka zarwane nocki u kumpla.... nawet ostatnio sobie zainstalowałem tak dla przypomnienia :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ja tez się podłączę pod temacik. Ja też pykam w różne różności ale najbardziej podchodzi mi seria COD z tym że pierwsze wersje bo lubię historię WW2 . Ostatnio posiedziałem przy Stracraft-cie 2 w jedynkę nie grałem ale patrzyłem w kafejce jak koleś się do zawodów przygotowuje. No i oczywiście był WoW ale wcześniej grałem i można powiedzieć że czasami wchodzę na Silkroad-online fajna gierka graficznie ale za dużo scamerów-turasów. Lubię gierki strzelanki gdzie można pobiegać ze snajperką i po cichu wykonywać misje ,ostatni tytuł super graficzny to Sniper-Ghost Warrior naprawdę polecam jak nie graliście. No i oczywiście czekam na Diablo III jakoś za niedługo powinno wyjść. Pozdro maniaki ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Film, książka, teatr, gry 

[ IP: 3.137.171.121 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa