Projekty i ich rezultaty » jedyna taka setunia
Odpowiedz do tematu
 jedyna taka setunia
Zakupiłem pierwszą setkę w zeszłym roku i była też to moja pierwsza audiczka wcześniej jakoś nie miałem przekonania do tej marki ale wbrew moim sugestiom i poglądom mam teraz zajefajną C4 q 2,8 i mam teraz taką koncepcje na to autko ponieważ zawsze lubiłem mieć coś nietypowego i niespotykanego to chce mieć taką właśnie setkę jedyną i niepowtażalną :evil:
dzielę się pomysłem bo może dostanę ciekawą sugestię lub pomysł i uwagę :)

wbrew temu co większość fanów tuningu robi czyli obniżają swoje samochody aby rozbijać swoje miski olejowe na naszych piekielnych drogach ja chcę podnieść swoją niunie założyć obręcze 225-65-17" bo obecnie posiadam ładne siedemnastki ale chciał bym jeszcze rozmiar wyżej pujść i mieć 225-65-18" ale trzeba trochę popracować na takie kółeczka aby byle czego nie zakładać opony takie wysokie aby nie trzeba było felg prostować po przejeździe przez piękną polską wieś :( oczywiście dystanse na osie i poszeżenie błotników i nadkoli aby było agresywnie z przodu zagości potężniej wyglądający zdeżak z C6 lub C7 myśle nad lampami jakie założyć z przodu i z tyłu kolor zostaje taki jaki jest czyli bordo zostanie on tylko odnowiny i bedzie to ciemna bordowa perła silnik bedzie seryjny 2,8 tylko po przeróbkach układów dolotowych i wydechowych są też ostrzejsze wałki rozrządu i polerowane kanały napewno będzie założone turbo ale to za jakiś czas pewnie w przyszłym roku najprędzej (koszty niestety dwuch turbin nie są małe :( ) napewno wrzucę fotki ale ten internet coś mnie nie lubi za bardzo i muszę transfer zwiększyć i powinno się udać
w środku też zajdą piękne zmiany radio 2-din wbudowane CB radio rozbudowany panel kontrolny i piękne pokrycie skórą całego wnętrza trwają obecnie rozmowy z tapicerem co do kolorów i materiałów mam nadzieję że wyjdzie mi to wszystko na szóstkę i będzie to wyjątkowy model ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: jedyna taka setunia
Juzio 1986 napisał/a:
Zakupiłem pierwszą setkę w zeszłym roku i była też to moja pierwsza audiczka wcześniej jakoś nie miałem przekonania do tej marki ale wbrew moim sugestiom i poglądom mam teraz zajefajną C4 q 2,8 i mam teraz taką koncepcje na to autko ponieważ zawsze lubiłem mieć coś nietypowego i niespotykanego to chce mieć taką właśnie setkę jedyną i niepowtażalną :evil:
dzielę się pomysłem bo może dostanę ciekawą sugestię lub pomysł i uwagę :)

wbrew temu co większość fanów tuningu robi czyli obniżają swoje samochody aby rozbijać swoje miski olejowe na naszych piekielnych drogach ja chcę podnieść swoją niunie założyć obręcze 225-65-17" bo obecnie posiadam ładne siedemnastki ale chciał bym jeszcze rozmiar wyżej pujść i mieć 225-65-18" ale trzeba trochę popracować na takie kółeczka aby byle czego nie zakładać opony takie wysokie aby nie trzeba było felg prostować po przejeździe przez piękną polską wieś :( oczywiście dystanse na osie i poszeżenie błotników i nadkoli aby było agresywnie z przodu zagości potężniej wyglądający zdeżak z C6 lub C7 myśle nad lampami jakie założyć z przodu i z tyłu kolor zostaje taki jaki jest czyli bordo zostanie on tylko odnowiny i bedzie to ciemna bordowa perła silnik bedzie seryjny 2,8 tylko po przeróbkach układów dolotowych i wydechowych są też ostrzejsze wałki rozrządu i polerowane kanały napewno będzie założone turbo ale to za jakiś czas pewnie w przyszłym roku najprędzej (koszty niestety dwuch turbin nie są małe :( ) napewno wrzucę fotki ale ten internet coś mnie nie lubi za bardzo i muszę transfer zwiększyć i powinno się udać
w środku też zajdą piękne zmiany radio 2-din wbudowane CB radio rozbudowany panel kontrolny i piękne pokrycie skórą całego wnętrza trwają obecnie rozmowy z tapicerem co do kolorów i materiałów mam nadzieję że wyjdzie mi to wszystko na szóstkę i będzie to wyjątkowy model ;audi;
stary bede czekał z niecierpliwością na foto story :mrgreen: ,sam stworzyłem jedyne i niepowtarzalne cygaro w czarny macie z zebra w środku :mrgreen: jedyne co bym Ci doradził, to aby zostawic ją z zewnątrz taka jaka jest i dodać osłonki na nadkola takie jak w Allroad wtedy bedzie na pewno niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, a do tego niepozorna ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
właśnie chodzi o to że mi bardzo sie podoba ten duży gril z C6 i chciałbym mieć taki z przodu u siebie bardxo ładnie się takie cudo prezentuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nic na siłę. Żebyś tylko szopki z Audi nie zrobił.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no nie chce żadnej szopki robić staram się wszystko dokładnie przemyśleć ;audi;
apropo chcę dołożyć stabilizator na tylną oś robił to może ktoś kiedyś?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zderzak z c6 w c4 ??

hmm. Wieje wsią aż w powitalni.

Ale co kto uważa :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juzio 1986 napisał/a:
właśnie chodzi o to że mi bardzo sie podoba ten duży gril z C6 i chciałbym mieć taki z przodu u siebie bardxo ładnie się takie cudo prezentuje

Oczywiście zrobisz jak uważasz. Najważniejsze żeby Tobie się podobało ale...wydaje mi się (moje skromne zdanie) że psuć 100C4 to grzech.
Czy naprawde chcesz żeby wyglądała tak?


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:

Czy naprawde chcesz żeby wyglądała tak?


Wygląda jak 75letnia wymalowana laseczka na szpilkach. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sergio napisał/a:

Czy naprawde chcesz żeby wyglądała tak?


Wygląda jak 75letnia wymalowana laseczka na szpilkach. :mrgreen:
hehehehehh dokładnie, szkoda byłoby psuć ją ty, bardziej,że włozyłeś w nią sporo serca

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juzio 1986 napisał/a:
właśnie chodzi o to że mi bardzo sie podoba ten duży gril z C6 i chciałbym mieć taki z przodu u siebie bardxo ładnie się takie cudo prezentuje



sorry ale chyba cie pogjeło :d050:
silnik już zrobiłeś :a010: ??


:D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ciekawe plany autora tematu :lol: pytanko jedno mam po co podnosić do góry c4 skoro i tak jest wysokie ? no i te balony na felgi nie przesadzajmy że aż tak u nas słabo z drogami no chyba że ktoś po czołgowisku lata. I jeszcze jedna uwaga proszę nie siać herezji że na glebie się miski urywa bo jakoś ja nie urwałem miski ( jest tak wysoko że to mistrzostwo świata :-D ) jedynie co przetrąciłem osłonę pod silnikiem. I zastanów się jak twoje audi będzie wyglądać z paszczą do ziemi. Jeśli takie coś ci się podoba polecam kupić taki model, bo rzeźbienie takiego czegoś bardzo rzadko pasuje do starszych modeli.

ps. niech żyje ori wygląd :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jak Wam się podoba Audi 80 z takim dużym grilem? :mrgreen:


Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamila666 napisał/a:
A jak Wam się podoba Audi 80 z takim dużym grilem?

Jestem na nie. Możecie mi zarzucić, że dobrze mi pisać, ponieważ taki grill posiadam, ale nie dlatego. Jestem na nie, bo starsze modele fatalnie wyglądają z tym wielkim grillem - nijak pasuje on do reszty budy, świateł i całego przodu. Poza tym po co psuć oryginał? :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamila666 napisał/a:
A jak Wam się podoba Audi 80 z takim dużym grilem? :mrgreen:

bede szczery i powiem tak: że gdyby nie te brewki z jakieoś wiejskigo tuning-shopu to sam przód byłby ok,bo jest ładnie zrobiony tylko,że wraz reszta auto wygląda jak kupa, w 100% zgadzam się z szynszylkem po co tak rzezbić?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamila666 napisał/a:
A jak Wam się podoba Audi 80 z takim dużym grilem? :mrgreen:


Jednym się może podobać, a innym nie.... Ja uważam, że jak kogoś nie stać na nowe auto to niech nie przerabia starego na nowe, bo to i tak to samo auto... tylko wytykane palcami.
Nie chcę pisać, że to wiejski tunning, bo ten kto to robił mógł się napracować od groma, żeby wszystko dopasować i zgrać, aby to wyglądało jak najlepiej.... jednak pieniądze zainwestowane w tą przeróbkę nie lepiej przeznaczyć na doprowadzenie auto do stanu salonowego?? pewnie jeszcze pare groszy by zostało :DD

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Projekty i ich rezultaty 

[ IP: 13.58.150.59 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa