Audi zmienia swoje logo
W związku z setna rocznicą, koncern Audi postanowił odświerzyć swoje logo, cztery pierścienie mają teraz trójwymiarowy wygląd z asymetrycznymi płaszczyznami okręgów, zmieniła się równiez trzcionka napisu Audi-na bardziej konwencjonalną. W nowym logo nie będzie juz charakterystycznego "d", ponadto logo zostanie umieszczone w prawym dolnym rogu pod emblematem.
Stare Logo
Nowe logo
Źródło: moto.onet.pl
Wg. mnie nowe kółka są fajne, ale napis to totalna porażka

, to stere D miało swoją moc
| krzysiekg65 napisał/a: |
| Wg. mnie nowe kółka są fajne, ale napis to totalna porażka |
Zgadzam się w zupełności. Ten nowy napis jakoś nie pasuje po lewej stronie. Moim zdaniem wygląda to niekorzystnie, z napisem umieszczony centralnie miało to ręce i nogi. No i czcionka - mogli wymyśleć coś ładniejszego, ta jest taka nijaka
| szynszylek napisał/a: |
| No i czcionka - mogli wymyśleć coś ładniejszego, ta jest taka nijaka |
Napis mógłby zostać ten sam co był i w tym samym miejscu
Powinno to wyglądać tak

Cóż logo jest prawie takie samo, a ten napis...zrobił sie zwyczajny
| krzysiekg65 napisał/a: |
| to stere D miało swoją moc |
zgadzam się miało swój urok
Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy.
| Adi202 napisał/a: |
Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy. |
Niema takiej opcji
| krzysiekg65 napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy. |
Niema takiej opcji |
No i całe szczęście.
wlasnie ze dwa dni temu zobaczylem to bezecenstwo.. skandal okrutny.. czcionka jest tak beznadziejna ze chyba byl na nia specjalny konkurs..
| sleepwalker napisał/a: |
wlasnie ze dwa dni temu zobaczylem to bezecenstwo.. skandal okrutny.. czcionka jest tak beznadziejna ze chyba byl na nia specjalny konkurs..
|
Ta czicionka wygląda jakby śpieszyło im się i dodali pierwszą lepszą z brzegu
stary ma swój klimat,a nowy jest do du...
he,he wychodzi na to ,że trzeba będzie zrobić zapasy starego loga
| Pasiak napisał/a: |
he,he wychodzi na to ,że trzeba będzie zrobić zapasy starego loga |
swiete slowa.. i stare samochodziki tez trzeba gdzies pochowac