Z ostatniej chwili » Audi zmienia swoje logo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Audi zmienia swoje logo
W związku z setna rocznicą, koncern Audi postanowił odświerzyć swoje logo, cztery pierścienie mają teraz trójwymiarowy wygląd z asymetrycznymi płaszczyznami okręgów, zmieniła się równiez trzcionka napisu Audi-na bardziej konwencjonalną. W nowym logo nie będzie juz charakterystycznego "d", ponadto logo zostanie umieszczone w prawym dolnym rogu pod emblematem.

Stare Logo


Nowe logo



Źródło: moto.onet.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wg. mnie nowe kółka są fajne, ale napis to totalna porażka :/ , to stere D miało swoją moc :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
Wg. mnie nowe kółka są fajne, ale napis to totalna porażka

Zgadzam się w zupełności. Ten nowy napis jakoś nie pasuje po lewej stronie. Moim zdaniem wygląda to niekorzystnie, z napisem umieszczony centralnie miało to ręce i nogi. No i czcionka - mogli wymyśleć coś ładniejszego, ta jest taka nijaka :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
No i czcionka - mogli wymyśleć coś ładniejszego, ta jest taka nijaka


Napis mógłby zostać ten sam co był i w tym samym miejscu :-?
Powinno to wyglądać tak


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cóż logo jest prawie takie samo, a ten napis...zrobił sie zwyczajny :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
to stere D miało swoją moc
zgadzam się miało swój urok

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy. :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy. :evil:


Niema takiej opcji ;) :evil: :evil: :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Ale my czcionki w LOGO nie zmieniamy. :evil:


Niema takiej opcji ;) :evil: :evil: :evil:

No i całe szczęście. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wlasnie ze dwa dni temu zobaczylem to bezecenstwo.. skandal okrutny.. czcionka jest tak beznadziejna ze chyba byl na nia specjalny konkurs.. :zly:
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sleepwalker napisał/a:
wlasnie ze dwa dni temu zobaczylem to bezecenstwo.. skandal okrutny.. czcionka jest tak beznadziejna ze chyba byl na nia specjalny konkurs.. :zly:
:arrow:


Ta czicionka wygląda jakby śpieszyło im się i dodali pierwszą lepszą z brzegu :zly:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
stary ma swój klimat,a nowy jest do du...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
he,he wychodzi na to ,że trzeba będzie zrobić zapasy starego loga :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
he,he wychodzi na to ,że trzeba będzie zrobić zapasy starego loga :-P


swiete slowa.. i stare samochodziki tez trzeba gdzies pochowac 8-)
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze taki news znalazłem
http://www.v10.pl/Audi,pr...logo,35074.html

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa