Audi A8/S8 » Audi s8
Odpowiedz do tematu
 Audi s8
Witam co myslicie o audi model d2 a8 ewentualnie s8
Moje wymagania to napewno skrzynia manual 6 biegów
i silnik 4.2 porszę o wszystkie informacje wady zalety itp na co patrzeć przy zakupie takie wielkiej niuni

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9525970

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi s8
Damianfym napisał/a:
Witam co myslicie o audi model d2 a8 ewentualnie s8
Moje wymagania to napewno skrzynia manual 6 biegów
i silnik 4.2 porszę o wszystkie informacje wady zalety itp na co patrzeć przy zakupie takie wielkiej niuni

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9525970

Jeżeli jesteś zainteresowany manualną skrzynią biegów i silnikiem V8, to tylko model S8, czyli z silnikami o mocy od 340KM.
Na co zwraca się uwagę? W tym przypadku na całokształt - czyli na to co ogląda się przy każdym modelu Audi. Kupując model S jest większe prawdopodobieństwo, że kupisz wyklepany przystanek autobusowy, a nie oryginalną karoserię. Istotną rzeczą dla modeli Quattro są napędy więc ten model z otomoto jest już po dyskwalifikacji. Przede wszystkim patrz na historię danego Audi ilu właścicieli i jaki mieli wiek, kiedy był wymeldowany i sprowadzony itd. Porównaj wszystkie szpary w karoserii czy są symetryczne i regularne, oglądnij dokładnie lakier, klosze reflektorów i szyby (rok produkcji). Jeżeli okaże się, że auto było po przejściach, to odpuść sobie. Wszystkie pozostałe mankamenty tj uszkodzenia elektryki są dopuszczalne i umożliwiają dodatkową negocjację ceny.
Wsiadając do Audi które ma ponad 300KM trzeba być pewnym, że nie rozleci się "przypadkowo" przy redukcji biegu na pierwszym lepszym zakręcie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
ten model z otomoto jest już po dyskwalifikacji



masz na myśli "różne opony przód i tył" ... ??? :roll:


Bo moim zdaniem kolo co sprzedaje nie "szanował podstaw" :-x

Diabeł tkwi w szczegółach ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Adi202 napisał/a:
ten model z otomoto jest już po dyskwalifikacji



masz na myśli "różne opony przód i tył" ... ??? :roll:

Dokładnie o tym myślałem. Ktoś naoglądał się filmów sensacyjnych lub poprzedni wózek był BMW, to miał wizję i postanowił "upiększyć" wygląd zewnętrzny eSy. Teraz ją sprzedaje ze względu na bardzo dobry stan techniczny. :wysmiewacz:
Z resztą tam nie ma manualnej skrzyni a automat i tu się finansowe żarty kończą.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
finansowe żarty kończą.
pzdr



cena "za wysoka i to w chu... " ... :roll:

Szwagier kupił 97r "igła bez tuningu" ;audi; za 35.000zł i tylko pół roku jeździła w Polsce 8-)


Ale taka znależć z manualem i w zajefajnym stanie to "fart" :-?


Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Adi202 napisał/a:
finansowe żarty kończą.
pzdr



cena "za wysoka i to w chu... " ... :roll:

Szwagier kupił 97r "igła bez tuningu" ;audi; za 35.000zł i tylko pół roku jeździła w Polsce 8-)


Ale taka znależć z manualem i w zajefajnym stanie to "fart" :-?


Pozdro

S8 na manualu jest łatwiej znaleźć niż w automacie. 32000zł za S8 to nie jest tak dużo- pod warunkiem, że stan techniczny jest OK.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
S8 na manualu jest łatwiej znaleźć niż w automacie


A nie czasem A8 łatwiej niż S...??? :roll:


A=S .... dla niektórych ,którzy poprzez naklejenie znaczka uważają ,że mają e-Se ...


Smutne to czy nie???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Adi202 napisał/a:
S8 na manualu jest łatwiej znaleźć niż w automacie


A nie czasem A8 łatwiej niż S...??? :roll:


A=S .... dla niektórych ,którzy poprzez naklejenie znaczka uważają ,że mają e-Se ...

Praktycznie S8 na automacie widziałem, ale A8 na manualu jeszcze nie. Oryginalne S ma wpisane w papierach, że to model S a nie A. Tak jak piszesz- naklejenie znaczków nie oznacza, że jest to model S. Widziałem już takie na Alergenie S6 2,5TDI lub S8 3,3TDI. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiem że będzie cieżko,ale wczesniej czy poźniej się trafi ,narazie się rozglądam chociasz szkoda mi eski sprzedawać ,ale w głowie cały czas mi chodzi s8 ,Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Damianfym napisał/a:
wiem że będzie cieżko,ale wczesniej czy poźniej się trafi ,narazie się rozglądam chociasz szkoda mi eski sprzedawać ,ale w głowie cały czas mi chodzi s8 ,Pozdro

Mi również taka chodzi po głowie, aczkolwiek obecną chce zostawić sobie - za parę lat otrzyma miano oldtimera. ;)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
za parę lat otrzyma miano oldtimera



Mój też ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A8/S8 

[ IP: 3.142.197.198 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa