Skrzynie automatyczne » Audi A6 C5 2.4 170 KM 2003 Multitronic BDV FRY co zrobić ??
Odpowiedz do tematu
 Audi A6 C5 2.4 170 KM 2003 Multitronic BDV FRY co zrobić ??
Witam Wszystkich mam Audi A6 C5 2.4 170 Km z Gazem i skrzynią Automatyczną
oczywiście skrzynia jest złom, została już rozebrana na części pierwsze przez Germańców
co teraz zrobić ??
przerabiać na manual ?? czy wsadzać automat z powrotem ??
szczerze wolał bym automat bo jest mniej roboty , ciężko znaleźć skrzynie z moim oznaczeniem (FRY) czy mogę wsadzić starszą z innym oznaczeniem i nie będzie kłopotu ??
oczywiście od 2.4 :-P

Proszę o jakąś podpowiedz

Pozdrawiam

Wesołych Świąt ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Możesz wstawić inną, ale musisz się liczyć że wieczna nie będzie. To tylko multitronik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
przerabiać na manual ??

A to się wiąże nie tylko z wymianą skrzyni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiem :-P sanki półośki serwo węże pedały pompka sprzęgła ...

tylko czy jak wsadzę starszy automat to czy nie będzie lipa ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jesli by nie bylo duzo przerobki wstawil bym automat tip tronic ZF sam mam taki po za filtrem i olejem nie wiem co to skrzynia ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://allegro.pl/skrzyni...4931820339.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdybyś nie mieszkał na Ukrainie to podałbym Ci namiary na sprawną skrzynie... ale to trochę za daleko...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Gdybyś nie mieszkał na Ukrainie

Ostatnio wysyłałem kurierem coś co ważyło około 150 kg i przesyłka wyszła mnie chyba coś koło stówki albo troszkę ponad stówkę więc jak jest 100% sprawna to lepiej chyba wziąć od Ciebie, bo pewne źródło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uszek napisał/a:
http://allegro.pl/skrzynia-multitronic-gjt-fry-fad-audi-a6-a4-i4931820339.html


Cena ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A to zadzwon sobie i sie dopytaj:D to nie moja aukcja

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Mam ten sam problem skrzynia siadła a w necie żadnej z oznaczeniem FRY i teraz mam pytanie jaka skrzynie mogę założyć zamiast FRY?? Czy w ogóle istnieje możliwość założenia innej?? Bardzo proszę o pomoc bo auto u mechanika a remont 5tys mi zaspiewal...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bartekino napisał/a:
a remont 5tys mi zaspiewal...

I tej wersji bym się trzymał. Warunek, to mechanik z wiedzą i uczciwy. Jeżeli masz do niego zaufanie, to lepiej jest zrobić kapitalny remont i mieć przez jakiś nieokreślony czas spokój. Kupując używkę na 80% wylądujesz z ręką w nocniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuj za odp. Na dzień dzisiejszy nie mam 5tys wiec musze chociaż na jakiś czas wykabinowac cos z używka. Jak możesz to podpowiedz mi jaka inna skrzynie oprócz tej fry mogę zamontować u siebie bo o symbolu fry nie można nic znaleźć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z silnikiem BDV montowane były skrzynie o oznaczeniach FRY, FWK, GHK, GHL, GHW i GWG.
Jest w czym wybierać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Z silnikiem BDV montowane były skrzynie o oznaczeniach FRY, FWK, GHK, GHL, GHW i GWG.
Jest w czym wybierać.



witam mam pytanie do ciebie kolego bo mam problem z kupnem skrzynie O OZNACZENIU GHK TO JEST 2.4 BENZYNA SILNIK BDV ..... JESTES PEWIEN NA 100% ŻE MOŻNA SKRZYNIE GHK ZASTĄPIĆ GHW JEST TO SKRZYNIA OD 1.8T POZDRAWIAM

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 3.14.70.203 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa