Audi A4/S4 » Audi A4 B6 w Tarnowie, możecie rzucić okiem...?
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 B6 w Tarnowie, możecie rzucić okiem...?
Zamierzam obejrzeć i chyba kupić wskazane w linku auto. Jest ono w Tarnowie a więc strasznie daleko ode mnie ale cóż, w ogłoszeniu jest podany nr VIN WAUZZZ8E13A205453 - być może ktoś mi coś dzięki temu wskaże, Martwi mnie jedna rzecz, mianowicie w aucie na przekręconym kluczyku na raz nie gaśnie AIR BAG, gaśnie dopiero po odpaleniu auta. Czy to normalne? Mam dodatkowe zdjęcia od sprzedawcy na których wyraźnie widać palący się aku i właśnie airbag.
Z góry dziękuję Wam Panowie za wszystkie spostrzeżenia, wiedza każdego z Was przerasta na pewno moją :)
http://otomoto.pl/audi-a4...-C26895491.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tutaj link do kopii bo ogłoszenie wygasło (lub usunięte):
http://webcache.googleuse...l&ct=clnk&gl=pl

Jeżeli masz daleko to na Twoim miejscu bym się nie fatygował.

Wg mojej subiektywnej opinii to coś nie tak z air bagiem kierowcy, bo nie pasuje kolorem fakturą i miejscem ułożenia.
Po 2 dałbym sobie rękę obciąć, że to auto ma nakulane więcej. Nie powie mi nikt, że holender robił 19 tys km rocznie dieslem :)
Po 3 standardowo jak u handlarzyków zdjęcia pokazują i wszystko i nic zarazem i ciężko coś powiedzieć, czy elementy ze sobą licują (są spasowane) (jak masz więcej fotografii to podeślij (piotrassss1976@wp.pl)
Po 4 Aku przy przekręconym kluczyku zawsze będzie się świecił, dopiero jak uruchomisz silnik to powinno wszystko zgasnąć.
Widzę, że masz z 450 km to nie jechałbym w ciemno. Weź nr VIN podjedź do ASO, zapłacisz ok 200 zł to Ci sprawdzą jak z jego serwisem było, bo mogą wszystkie europejczyki oprócz aut z Włoch bodajże. Dodatkowo nie wiem, czy na tym forum, czy innym był kolega który świadczył podobne usługi i dostawałeś historię serwisową na meila. Wstrzymaj się z zakupem kolego. Auto już 2 miesiące gość, a jego VIN w necie już parę ładnych razy sprawdzany a nikt go wciąż nie kupił. Szkoda kilometrów na takie pochopne kupno. Sprawdź go sobie w serwisie to po 1 a po 2 jeżeli koniecznie chcesz jechać to jedź z kimś kto obejrzy go na "chłodno" i na pewno nie żałuj kilku 100 i podjedź do serwisu niezależnego niech zrobią Ci ścieżkę diagnostyczną i historię. Oprócz tego sprawdź roczniki szyb, weź czujnik lakieru i przeleć całe auto, zobacz jak tam w bagażniku pod matą wygląda, czy nie wspawany to samo pod maską. Dodatkowo pod maską zobacz śruby, czy nie są za świeże lub odkręcane. Nachyl się i sprawdź na tam rama wygląda.

BTW jakoś dziwne, że większość aut które wystawia ten handlarz ma ok 190 tys km :D

Ogólnie to gołe wyposażenie, oprócz tego nawigacji i kierownicy multimedialnej to ja tam nie widzę, a nazwany duży komputer :) no były dwa różne chyba w A4 b6 ten co masz Ty to standard i później był bogatszy i kolorowy (ten między zegarami)
Jeśli się nie mylę to navi była w bogatszej wersji wyposażenia i radia. Pomijam RNSe ale o jeden niżej chyba była możliwość żeby wyświetlało kierunek jazdy właśnie na kompie między zegarami.


Tak teraz jeszcze patrzę dlaczego on stoi na tablicach zjazdowych z niemiec jak ponoć kupiony w holandii? Słyszałem, że w Holandii można dostać zjazdówki tylko z ważnym badaniem technicznym, w niemczech dostajesz czerwone lub zółte, na czerwonych możesz jeździć, a żółte są tylko na lawetę. Więc auto na bank nie przyjechało na kołach z Holandii :D i może tu jest pies pogrzebany. Nie znam się dokładnie, ale też kwestia do sprawdzenia i może ktoś bardziej ogarnięty się wypowie.
Wszystko co mówię to tylko moja opinia i nie musi się zgadzać z prawdą, ale lepiej jak ktoś coś wypisze to zawsze inaczej niż się samemu ogląda auto.

Edit już chyba trzeci, ale dostrzegłem coś jeszcze. Obejrzałem 407, które sprzedaje ten handlarz i on jest srebrny wiec lepiej widać szczeliny i ogólnie miał duży dzwon z przodu i z tyłu, a pomimo to handlarz wpisał rzecz jasna bezwypadkowy. Rzetelność tego człowieka jest w tym momencie równa 0 dla mnie. Ocenę pozostawiam Tobie kolego.

tutaj 407 którą widać także na zdjęciach Twojego A4 i ten dom i Tarnów więc to bankowo ten sam handlarz
http://moto.allegro.pl/pe...2863768075.html
spójrz zderzak przód jak nie pasuje przy łączeniu z nadkolami, klapa tył jest opuszczona widać to po różnicy w liniach lamp, szyby.


Edit 4: Dzięki ogłoszeniu o 407 prześledziłem nick sprzedającego (YAMA23) i jego konto na allegro. Z komentarzy wziąłem kilku ostatnich jego kontrahentów i dwóch z nich sprzedaje ciekawe rzeczy, a mianowicie farby do renowacji skór na kierownicach i nowe gałki zmiany biegów. Ciekawy dowód na kręcenie przebiegu. Nie jedź kolego naprawdę szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No toś mnie kolego ładnie nastraszył. A tak mi się dobrze spało z myślą że już niedługo pokulam się czymś większym niż corsa żony :lol:
Mam dodatkowe zdjęcia więc mogę podesłać. Faktycznie może dziwić fakt że auto opłacone stoi za 21300 i nie ma chętnego, co do tablic, handlarz tłumaczył mi coś że w październiku wszedł jakiś przepis dotyczący wymaganych dokumentów dla aut wywożonych na lawecie i generalnie opłaci się bardziej wrócić nim na kołach...??? Auto jest opłacone, a tablice mogą być założone jakiekolwiek. Wyposażenie... jak dla mnie wystarczy.
Fakt jak pojadę taki kawał i nie kupię to... no właśnie.
Może poradzicie gdzie szukać sprawdzonej audi lub kogoś komu można zaufać w tym temacie i sprowadza godne zaufania auta.
Dzięki za wszystkie info. Będę myślał.
Zdjęcia Ci podeślę Detektywie ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Omijaj komisy i "szczerych" handlarzy :) Dalej już meilowo Ci podeślę na zdjęciach zaznaczone mankamenty i kilka linków odnośnie zakupu auta.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 18.223.196.59 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa