Negatywne opinie » ALLEGRO
Odpowiedz do tematu
 
nie rozumiem czemu chronicie tego oszusta :cry: do kogo bym sie nie zwrócił o pomoc w namierzeniu tego typa to nabiera wody w usta, a jest tu wyraznie napisane że go dobrze znacie
ten zasrani.... przewalił mnie na pare PLN i tego pożałuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ganzi napisał/a:
nie rozumiem czemu chronicie tego oszusta :cry: do kogo bym sie nie zwrócił o pomoc w namierzeniu tego typa to nabiera wody w usta, a jest tu wyraznie napisane że go dobrze znacie
ten zasrani.... przewalił mnie na pare PLN i tego pożałuje


Nikt ze stałych forumowiczów go nie broni. Gdybyśmy mieli pewność że nik i dane które podajesz są Jacka O. o którym mowa w poprzednich wątkach to byś się od razu o tym dowiedział.
Mieszkał i handlował na rzgowskiej 168 w łodzi,,,teraz mieszka gdzieś indziej z rodzinką więc jest to możliwe że adres jaki podałeś jest jego, albo też nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nikt ze stałych forumowiczów go nie broni. Gdybyśmy mieli pewność że nik i dane które podajesz są Jacka O. o którym mowa w poprzednich wątkach to byś się od razu o tym dowiedział.
Mieszkał i handlował na rzgowskiej 168 w łodzi,,,teraz mieszka gdzieś indziej z rodzinką więc jest to możliwe że adres jaki podałeś jest jego, albo też nie.[/quote]
Krótko i na temat.

Tak jak kolega napisał, nikt tutaj nie chroni cwaniaczka wręcz przeciwnie. Po to jest ten temat aby ochronić innych przed jego metodami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem czy ma jakieś znaczenie czy stary czy nowy (jak ja) forumowicz się wypowiada w temacie, tu nie chodzi o bronienie jakieś tylko o szczerość. Kupiłem od pana na olx nick: audiv6v8, jest też z Łodzi więc myślę że to ta sama osoba, chociaż nadawcą paczki (btw dobrze spakowanej)jest pani. No do mnie dotarł w pełni zgodny z opisem i co najważniejsze wkońcu sprawny licznik z full fisem po drugim lifcie. No wprost nie mogę uwierzyć co sprawiło że pan audiv6v8 potraktował mnie inaczej niż innych. Zazwyczaj jeśli ktoś jest oszustem to wyjątków nie robi. Bardzo współczuję wszystkim oszukanym. Osobiście zostałem w necie oszukany 2 razy: na forum vwgolf i na tablicy.
Jako że już Wielkanoc życzę wszystkim fanom OOOO Wesołych Świąt no i więcej szczęścia w dokonywanych transakcjach internetowych i nie tylko.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rzgowska 168 Serwis opon i sprzedaż aut, poznasz bo jest tylko audi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ganzi napisał/a:
a jest tu wyraznie napisane że go dobrze znacie
ten zasrani.... przewalił mnie na pare PLN i tego pożałuje

Nikt nikogo nie chroni, ani w jedną, ani w drugą stronę. Forum internetowe z reguły służy wymianie doświadczeń i doznań, nawet tych nieszczególnie miłych. Rozumiem twoje rozgoryczenie i nerwy, jednak radzę nastęnym razem wziąć kilka głębokich oddechów przed napisaniem podobnego posta.
Skoro koledze @bigu888 udał się zakup i jest zadowolony, to radujmy się razem z nim ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Negatywne opinie 

[ IP: 3.14.253.221 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa