Audi A8/S8 » A8 D2 co sądzicie?
Odpowiedz do tematu
 A8 D2 co sądzicie?
Czy możecie rzucić swoim fachowym okiem na to cudo? Czy warto kupić (tzn. wiadomo że warto :D bo to przeciez Audi - ale konkretnie ten model) i co z tym wstecznym :-| czy to coś poważnego czy można to zrobić za "przystępną" kase

http://moto.allegro.pl/it...olem_szosy.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czolem
koszty naprawy skrzyni czesto stanowia okreslony budget. nie wyciagasz lub rozbierasz skrzynie byle bez powodow za 500zl (chyba ze wymieniasz olej :P ). mnie wiadomo ze przy sporych przebiegach sa ta awarijne skrzynie i trzeba sie z tym liczyc.
przebieg za niski i cena nie konkretna.....zdania sa pewno podzielone :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To samo miał nasz kolega wbruti http://www.audi-tech-team...ighlight=#13461
Osobiście uważam, że nie stan skrzyni jest ważny, a jego stan karoserii. Skrzynię w najgorszym wypadku można wymienić, a karocy nie.
W przebieg oczywiście nie wierz, bo ma więcej niż podano, ale to szczegół. Wyposażenie ma bogate, a w ogóle jest pięknusia, aż za.... pięknusia.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przy dzisiejszym kursie Euro to calkowity bezsens..
prosze bardzo: po pierwszysm wlascicielu, przebieg oryginalny, serwisowany w ASO a nie w szopie.. i na pewno bedzie taniej nawet ze wszystkimi oplatami niz jakbys naczal grzebac z tym automatem spierniczonym..
http://suchen.mobile.de/f...de&pageNumber=1
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki :) za info, kurcze od paru miesięcy chodzi za mną ta piękna maszyna :) i dzień w dzień biję się z myślami, kupić nie kupić bo nie sztuka kupić pierwsze lepsze auto lecz kupić dobre a z tym już trudniej, jedno wiem na pewno - przy marce audi zostanę już do końca ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nawet jak ją by zarejestrował jako ciężarówka, to już wychodzi drożej. W przebiegi to ja nie wierzę nawet jak kupione w Niemczech. Niemcy też kombinują. Dodatkowo jest po biciu, zderzak, maska itd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fajnie by było kupić coś w miare pewnego, tak jak trafiła mi się ta A4 od koleżanki z pracy :) gdzie mniej więcej miałem pogląd na to jak nią jeździła :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
Fajnie by było kupić coś w miare pewnego, tak jak trafiła mi się ta A4 od koleżanki z pracy :) gdzie mniej więcej miałem pogląd na to jak nią jeździła :)

Pewne auto masz tylko w salonie - choć też nie do końca. Samochód przede wszystkim powinien mieć nie naruszoną konstrukcję, a reszta, to części wymienne mniej lub bardziej opłacalne. Jeżeli podoba Ci się jakieś Audi, to powinieneś je oglądnąć z bliska. Może też wyjść tak, że będzie igła, ale tylko przez miesiąc. Za naprawę skrzyni musisz przeznaczyć te minimum 4000zł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ehs... :/ no to naprawa skrzyni do tanich nie należy :( może jednak jeszcze się wstrzymam z zakupem tej niuni :) a nóż trafi się lepszy egzemplarz :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
no to naprawa skrzyni do tanich nie należy
Z tego co wiem bo kolega też ma A8 2,5 to każda prawie rzecz do naprawy w tym aucie to koszty liczone w tysiącach. Przy zakupie warto sprawdzić zawieche bo naprawa to ładne pieniążki :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ja też myśle o kupnie audi tylk sie zastanawiam A8 czy S8 a na co jeszcze zwrcic uwage przy kupnie takiego auta bo te silniki 4.2 to podobno nie do zajechania sa :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
standardowo -
powypadkowość
przebieg (skrzynia)
wycieki oleju
LUZY w zawieszeniu i napędzie
ogólny stan, dopasowanie elementów, stan tapicerki i działanie doposażenia

i to wszystko nie ''bo się psuje'' , tylko że każda dodatkowa naprawa i części kosztują :)

;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A8/S8 

[ IP: 3.139.82.23 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa