Pozostałe tematy » [a6 c5 ] zmiana foteli
Odpowiedz do tematu
 [a6 c5 ] zmiana foteli
Witam mam takie pytanko mam zamiar zmienic fotele w swoiej audi a6 c5 mam welurowe grzane i tylko elektryczne góra duł fotele ktore mam na oku sa skorzane w pelnej elektryce i czy ta elektryka steruje jakis moduł dodam ze sa to fotele bez pamieci bez tego panela w drzwiach kierowcy czy wystarczy je przykrecic i prad dodatkowy do tej elektryki doprowadzic :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Plug & Play.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Plug & Play co to dokładnie oznacza bo ja to zielony jestem jesli chodzi o elektronike samochodowa :-/

[ Dodano: Pią 31 Sty, 2014 19:21 ]
ale ja jestem głab to znaczy podłacz i uzywaj :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli nie posiadają pamięci, to wpinasz tylko fotel do instalacji i działa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dieki adi za porade nie posadaja pamieci na tym mi niezalezy tylko troche szkoda bo tez grzania nie maja a skóra zima zimna jest te welurowe maja ale zato cenna dobra :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Ok dieki adi za porade nie posadaja pamieci na tym mi niezalezy tylko troche szkoda bo tez grzania nie maja a skóra zima zimna jest te welurowe maja ale zato cenna dobra :lol:

Skóra bez grzania? To chyba są wyciągnięte z włoszczyzny. Maty są przyklejona do gąbki i mozesz je przełozyć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tez tak myslałem ze sie da przełozyc tylko troche bedzie zabawy z rozbieraniem foteli i chyba bede musiał przerobic kostki od poduszek bo ja mam 99 rok a fotele sa 2003 i podobno kostka sie roznie w wersij poliftowej ale to tez chyba ogarne z wasza pomoca a jesli bym dokupił panel sterowania razem z boczkiem kirowcy to pamienc tez mozna dorzucic wtedy :?: :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dorzucić można. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dzieki adi za info bede informowal o postempach swoiego avanta :-D

[ Dodano: Sro 26 Lis, 2014 18:12 ]
Ok chodzi mi zebyscie lukneli ten link i okreslili czy te fotele sa od kombi bo wlasciciel twierdzi ze sa od kombi w kombi byl worek na narty w podlokietniku chodzi o a6 c5 kombi
http://www.galerieallegro...257919/17#zdj19

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.223.119.17 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa