Blacharstwo i lakiernictwo » [A4] Zderzak od RS4 do A4?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A4] Zderzak od RS4 do A4?
Witam,
Mam pytanko, czy zderzak ori od RS4 podejdzie pod A4 na tych seryjnych ślizgach? Czy trzeba będzie dużo przerabiać przy tym? a może też należy wymienić błotniki?
Jak to wygłada z tym zderzakiem od RS4 ale na tył, czy warte jest to zachodu? :D

chodzi mi o taki wygląd :D
















Pozdro :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zderzak od RS4 do A4?
rootkins napisał/a:
Witam,
Mam pytanko, czy zderzak ori od RS4 podejdzie pod A4 na tych seryjnych ślizgach? Czy trzeba będzie dużo przerabiać przy tym? a może też należy wymienić błotniki?
Jak to wygłada z tym zderzakiem od RS4 ale na tył, czy warte jest to zachodu? :D

chodzi mi o taki wygląd :D

Nie podejdzie. RS4 ma inne błotniki niż A4. Łatwiej i ekonomiczniej będzie zaadoptować zderzak od S4. Slizgi nie są takie dorgie jakby się wydawało. Nowy w serwisie kosztuje 4,5€ to daje jakieś 40zł za 2szt.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sęk w tym że zakochałem się w wyglądzie RS4 a z racji czysto ekonomicznych nie jestem w stanie zmienić mojej A4 na RS4 to pomyślałem, że chociaż w nikłym procencie przybliże troszkę swoją wyglądem do RS'a :P
Ale nie jest niemożliwym zaadoptowanie zderzaka od RS'a do zwykłej A4 :?:
Gdzieś widziałem, że robią takie modyfikacje...


...a jakby tak zmienić też błotniki? :mysli:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powiedzmy, że trochę chęci, czasu, umiejętności i oczywiście gotówki wystarczy na dopasowanie każdej części, ale nawet jakbyś kupił cały przód od RSa i spasujesz go na A4ce, to zostaje jeszcze tył którego bez obróbki blacharskiej nie zrobisz. Jak będzie wyglądać A4 z "nadymanym" przodem i zwykłym tyłem? ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No faktycznie,
będzie ciecią, gięcia i spawania :P heh spore przedsięwzięcie :mysli:
ale nie będę aż tak ingerował w bryłe auta no trudno nie będzie wizerunku RS'a :P hehe

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 18.117.158.47 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa