Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
CD ERROR Audi A3 Concert III
Re: CD ERROR Audi A3 Concert III
sprawdzales tylko te jedna plyte?
Nie rzutuje.
Podejrzewam że płyta zablokowała się w mechanizmie. Nie wiem jaki tego powód czy coś z mechanizmem czy po prostu taki przypadek ale wyjmij radio, rozkręć je i wtedy ostrożnie wyjmij płytę, złóż to wszystko "do kupy" i zobacz czy impreza się powtórzy na innej płycie.
Aha i jeszcze jedno. Odwiedź dział powitanie i się przywitaj.
A jeśli nie chcesz dostać ode mnie czerwonego upominka w postaci ostrzeżenia to uzupełnij poprawnie swój profil bo widzę że klikałeś co popadnie. Zrób to dbale albo wlepię Ci "czerwoną kartkę".
Witam ATT,
Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa
Proszę o pomoc i z góry pozdrawiam
Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa
| AdamA3 napisał/a: |
| Witam ATT,
Proszę o pomoc ponieważ w moim Audi jadąc dzisiaj samochodem postanowiłem włożyć płytkę (oryginalną) żeby posłuchać czegoś fajnego. Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. Chwile pograło, może dwa utwory po czym zaczął lecieć szum z głośników i wyskoczył CD ERROR.. serwis.. Dodam jeszcze, że radio normalnie działa |
Post pisałem w nocy i zapomniałem dodać, że nie mogę w ogóle wyciągnąć tej płyty
| Cytat: |
| Wyjąłem poprzednią i przy włączonym radiu (nie wie czy to istotne ale nie wcisnąłem przycisku CD) włożyłem swoją płyte. |
Nie rzutuje.
Podejrzewam że płyta zablokowała się w mechanizmie. Nie wiem jaki tego powód czy coś z mechanizmem czy po prostu taki przypadek ale wyjmij radio, rozkręć je i wtedy ostrożnie wyjmij płytę, złóż to wszystko "do kupy" i zobacz czy impreza się powtórzy na innej płycie.
Aha i jeszcze jedno. Odwiedź dział powitanie i się przywitaj.
A jeśli nie chcesz dostać ode mnie czerwonego upominka w postaci ostrzeżenia to uzupełnij poprawnie swój profil bo widzę że klikałeś co popadnie. Zrób to dbale albo wlepię Ci "czerwoną kartkę".
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych