Borykam się z problemem systemu Bose, a mianowicie ostatnio zmieniłem radio na Alpine które zostało podłączone Adapter takim oto adapterem. Podczas uruchamiania wszystko gra i śmiga jednak gdy zwiększam głośność nagle na 1sek zaczyna grać tylko jeden głośnik i to bardzo cicho, po 1 sek grają wszystkie głośniki. Wygląda to tak jakby wzmacniacz się włączał i wyłączał. Gdy odepnę kostkę sygnałową głośnikową (wzmacniacz + sub ma tylko zasilanie) jest to samo, słychać co chwilę pykanie(on off). Proszę o pomoc