Navigation Plus
Nie wiem co chodzi,tylne głośniki grają dużo ciszej niż przednie, nawet sub nie daje rady tak jak u kolegi, jak włącze u kolegi sam tył to napiża że szok,a u mnie nie bardzo i sub lepiej wali u niego niż u mnie

pomóżcie. Dodam że nic nie było kombinowane wszystko w oryginale, tylko głośnik w subie wymieniłem,ale też na oryginał...
Sorry ale w razie czego zapytam:
nie przestawiłeś opcji FADER?
heh

fader musze mieć bardziej na tył bo wtedy słysze równomiernie przód i tył... a jak dam fader na zero w sensie na środek tych kresek, to tyłu nie słysze siedząc z przodu a poza tym przy kopnięciu jak fader jest na zero, to przednie głośniki nie dają rady w okolicy połowy głośności, a jak dam na tył to te dopiero od połowy się nakręcają
No to czekamy na bardziej kumatych - ja też walczę z subem i w swoim temacie czekam na info. Ale w razie czego chciałem o FADER spytać bo niekiedy najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze
No ok, to czekamy

może to wzmiacniacz siedzi? ;> bo jak pisalem głośnik już wymieniałem bo popierdywał

a z tego co wiem to tylne są podpięte własnie pod ten piecyk ;>
| Cytat: |
| z tego co wiem to tylne są podpięte własnie pod ten piecyk ;> |
W nokii tak jest. Przód gra z radia a tył w sub ze wzmacniacza w subie.
W BOSE wszystko gra ze wzmacniacza który jest osobnym elementem.
Jakie masz nagłośnienie, Bose czy Blaupunkt?
Blaupunkt
Sądzę, że przyczyną jest za niski sygnał z nawigacji. Aby się upewnić musiałbyś podpiąć drugie oryginalne radio - niekoniecznie RNS np Concert czy Chorus.
Możliwe jest również uszkodzenie samego subwoofera tylko, że jest to trochę naciągana teoria.
Na początek trzeba wysunąć RNS aby sprawdzić czy wszystko jest w oryginale.
Zanim odłączysz RNS upewnij się, że posiadasz do niej kod.
kod posiadam, ale nie mam tych haczyków do wyciągania... słuchaj Adi, może podjade jutro do Ciebie po pracy, kończe o 15:30, co Ty na to? rzuciłbyś okiem
OK.
...a może dzisiaj teraz dałbyś rade, tylko pytam, wiem że niedziela, ale może akurat się nudzisz a masz ochotkę pogrzebać

moge być za 10 - 15 minutek
| AudiBFC napisał/a: |
...a może dzisiaj teraz dałbyś rade, tylko pytam, wiem że niedziela, ale może akurat się nudzisz a masz ochotkę pogrzebać moge być za 10 - 15 minutek |
Nudzić się nie nudzę. Dziś niedziela więc czas poświęcam na moją V. Podjedź jutro po pracy.
...widzimy się jutro... do zobaczenia PozdrO

i powodzenia przy majstrowaniu przy Twojej Niuni